Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 12 komentarzy

- Polacy są dla nas wzorem - mówi Tatjana Festerling

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Tatjana Festerling, będąca jedną z głównych twarzy masowych protestów przeciwko islamizacji Europy, chwali Polskę i Polaków za szacunek dla narodowej tradycji i tożsamości.

https://www.youtube.com/watch?v=d2srGgfdT4A


Tatjana Festerling, będąca jedną z głównych twarzy masowych protestów przeciwko islamizacji Europy, chwali Polskę i Polaków za szacunek dla narodowej tradycji i tożsamości.


Przedstawicielka organizacji "Fortress Europe" (wcześniej zaangażowana w ruch PEGIDA) opowiada o panującej w Niemczech cenzurze "politycznej poprawności", która pod pozorem walki z tzw. "mową nienawiści" ściga i karze ludzi, którzy publicznie krytykują politykę masowej imigracji. Dlatego w największych niemieckich mediach można mówić tylko pozytywnie na temat napływu mas muzułmanów do Europy.


Tatjana Festerling uważa, że lewicy udaje się projekt inżynierii społecznej dlatego, iż narodom Zachodu skutecznie wpojono autodestrukcyjny "kompleks winy" a ludzie uwierzyli, iż są obarczeni kolektywną odpowiedzialnością za zbrodnie Holokaustu, imperializm i kolonizację.


Tatjana Festerling twierdzi, że Polska i inne kraje naszego regionu, które opierają się islamizacji i lewackiej ideologii, powinny być przykładem dla Zachodniej Europy.

KOMENTARZE

 • Głosujcie na POlszewię
  Będziecie pięć razy dziennie na sygnał muezina głowami w asfalt tłukli

  https://pbs.twimg.com/media/DDAoCMfWAAQQZIQ.jpg
 • @Husky co na to filokozojebiec Białas i ta jego "ekspert" od wszystkiego czyli od niczego z Antypodów?
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/23/825/360/ff1c7ce712034df9bcad20a42c701ab0.jpeg

  Uchodźcy czy imigranci? "Tylko 5 proc. jest z Syrii. To są dane Frontexu"...Z Syrii to jest 5 proc. To są dane Frontexu powiedział Jacek Saryusz-Wolski na antenie TVN24 komentując słowa redaktora Konrada Piaseckiego o ludziach uciekających przed wojną do Europy. Saryusz-Wolski tłumaczył na czym polega manipulacja przekazem dot. tzw. uchodźców. Europejskie elity próbują przekonywać, że ludzie w obozach we Włoszech, Turcji czy Grecji uciekają przed wojną. Jak się okazuje, zdecydowana większość tych ludzi nie pochodzi z krajów, w których toczą się konflikty wojenne. Próbowałem zaproponować, by rozróżnić imigrantów od uchodźców. Intencjonalnie zmieszano te pojęcia tłumaczył były polityk Platformy Obywatelskiej. Błędem zachodniej poprawności politycznej jest to, że nie nazywano problemów po imieniu. Ataki nazywano incydentami, twierdzono, że nie ma związku między imigrantami a terroryzmem stwierdził. Podał też dane dot. radykalnych islamistów, którzy przybywają do Europy w tłumie imigrantów. Według danych niemieckiego wywiadu 2 proc. tych ludzi to dżihadyści, a według danych z Libanu nawet 5 powiedział. Poprawność mediów centro-lewicowych zakazała nazywać rzeczy po imieniu, dlatego mamy takie efekty dodał.

  Ps..To nie uchodźcy, to nachodźcy. Słaby ten wywiad jakiś bo wg pewresearchcenter 65% muzułmanów jest za tzw prawem sharia, czyli tyle samo jest za dżihadem, a wśród Afgańczyków 99% a tych też sporo do EU zjechało. Jak długo żyję nie widziałem czarnego Syryjczyka...Polska weszła do Unii Europejskiej a wszystko na to wskazuje że wyjdziemy z Unii Afrykańskiej. Mutti Angela i gerontofil, kryptopedał czyli "facet" z babcią za żonę Makaron będą karmić własnymi piersiami....Cala Afryka już siedzi na walizkach-Europejczycy nie są w stanie wykarmić tej szarańczy. Każdy zwolennik multi-kulti powinien pojechać do Arabii Saudyjskiej i tam propagować multi-kulti. Po 2 dniach by został bez procesu sądowego ścięty mieczem publicznie na ulicy... Lewackim zbrodniarzom z EU islamiści są bardzo POtrzebni. To ich przyszły elektorat i armia. A wtedy w każdym polskim lesie mamy Katyń. Lewactwo może utrzymać się u władzy jedynie terrorem. To teraz deportować 95% muzułmanów i czarnych, przestępców terrorystów i gwałcicieli których nazywali uchodźcami a białe żydolewactwo i lewactwo odstrzelić bez procesu !
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1498282214163719101085.jpg
  Podstępem chcą nam przysłać „uchodźców”. Będzie nielegalna relokacja do Polski? Unia Europejska szuka sposobu na ulokowanie imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej w Polsce, ignorując stanowisko rządu. Chętny do współpracy z brukselskimi urzędnikami jest prezydent Gdańska Paweł Adamowicz czytamy w Dodatku Pomorskim „Gazety Polskiej Codziennie”. Władze miasta nad Motławą chcą przyjąć imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej wbrew stanowisku polskiego rządu – taki wniosek nasuwa się po konferencji „Relaunching Europe Bottom-Up – Od integracji uchodźców do wspólnego zrównoważonego rozwoju: solidarność i innowacje dzięki Wspólnotom Europejskim i regionom”, która dwa tygodnie temu odbyła się w Europejskim Centrum Solidarności w Gdańsku. Nie od dziś wiadomo, że prezydent Gdańska Paweł Adamowicz prowadzi otwartą wojnę z polskim rządem, krytykując niemal każdą decyzję władz centralnych. Tym razem wiele wskazuje na to, że Gdańsk wspólnie z unijnymi politykami i urzędnikami będzie chciał przyjąć imigrantów z Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, nie bacząc na stanowisko polskiego rządu w sprawie relokacji. Miałby w tym pomóc unijny program roboczo nazwany „Relaunching Europe Bottom-Up”, w myśl którego to samorządy będą decydowały o relokacji imigrantów, a pieniądze na ich utrzymanie przekazywałaby Unia Europejska. Oprócz Gdańska wzięciem udziału w programie zainteresowane są biedniejsze jednostki samorządu w Niemczech, Szwecji, Portugalii oraz Grecji. Gdańsk to miasto solidarności i musi to w praktyce udowadniać. Do polityków należy odważne mówienie o rzeczach niełatwych. Należy iść pod prąd. Uważam, że obecny polski rząd w Warszawie z powodów moralnych i zobowiązań europejskich powinien przyjąć uchodźców przekonywał podczas konferencji Paweł Adamowicz, prezydent Gdańska. To by była próba rozmontowania państwa polskiego. Takiego przedsięwzięcia jak relokacja uchodźców do samorządów nie da się zrealizować z ominięciem polskiego prawa komentuje postawę gdańskiego prezydenta w wypowiedzi dla Dodatku Pomorskiego „Gazety Polskiej Codziennie” Kazimierz Koralewski, radny Prawa i Sprawiedliwości w Gdańsku. Więcej na ten temat w weekendowym Dodatku Pomorskim ​„Gazety Polskiej Codziennie”.
  Ps.."Rozmontowywanie państwa" w wykonaniu Adamowicza trwa od dawna. W każdej jego wypowiedzi padają słowa "... Polacy i gdańszczanie ..." Czy to już Wolne Miasto Gdańsk? A może Danzig? Gdańsk to państwo w państwie.
  Sądy, policja, urzędy-wszystko należy do przestpcy, złodzieja i oszusta
  żydofolksdojcza Adamowicza.
  Gdańsk to kolebka PO.
  W wolnym mieście Gdańsk (Freistaat Danzig),
  obowiązują inne zasady niż w Polsce,a żydofolksdojcz Adamowicz
  jest w tym państwie królem.
  Wielu mu podwładnych Gdańszczan (oczywiście nie wszyscy!),
  cieszy się z planu budowy strzeżonych osiedli dla muzułmańskich osadników. Przede wszystkim cieszą się z przypływu pieniędzy UE, które są bezpośrednio związane z tym"przesiedleńczym programem" i które spadną na Gdańsk jak zloty deszcz z nieba. Każdy mieszkaniec trójmiasta zostanie odpowiednio "ubogacony". Jak Adamowicz zagwarantuje, że sprowadzeni przez niego uchodźcy za chwilę nie przeniosą się np. do Gdyni czy do Warszawy? Będzie ich trzymał w obozach koncentracyjnych (aż strach, jakie skojarzenie nasuwa się automatycznie)? Adamowicz jest WROGIEM nie tylko związku zawodowego Solidarność, ale samego pojęcia solidarności – stawia własne dobro i iluzoryczną pomoc uchodźcom (obcokrajowcom) ponad bezpieczeństwo i rozwój współobywateli swojego (?) państwa, a nawet miasta. Kto będzie chciał odwiedzać miasto opanowane przez imigrantów; brudne, źle zorganizowane i niebezpieczne (duże prawdopodobieństwo zamachów terrorystycznych jak w Paryżu, Londynie czy Brukseli). Miasto, w którym za chwilę, jak w Paryżu, będzie stan wyjątkowy, a po ulicach będą jeździły wozy pancerne, na każdym rogu patrole z bronią maszynową. Gdańszczanie z rozrzewnieniem będą wspominali czasy stanu wojennego: "to był mały Pikuś w porównaniu z tym, co zafundował nam prezydent Adamowicz". Czym Gdańsk zasłużył sobie na tak podłego prezydenta miasta?. Gdyby jakiś samorządowiec zrobił coś takiego to jest to zdrada stanu, powinien natychmiast zostać usunięty z urzędu i aresztowany, natomiast sprowadzone osoby bezzwłocznie deportowane do kraju, z którego zostały przywiezione. Po tego Adamowicza powinna zostać natychmiast wysłana jednostka specjalna ... powinien być natychmiast z urzędu ZAPUSZKOWANY, do czasu oficjalnego rozpoczęcia procesu karnego za działanie na szkodę państwa oraz narodu polskiego !!! No to już wkrótce przekonamy się , czy Państwo Polskie istnieje naprawdę, czy jest to tylko chuj, dupa i kamieni kupa. Do pudła z tym typkiem!
  Jest na to bardzo proste - za takie działanie są odpowiednie paragrafy:
  1) Art 231 KK - funkcjonariusz publiczny, który, przekraczając swoje uprawnienia lub nie dopełniając obowiązków, działa na szkodę interesu publicznego lub prywatnego, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.
  2) Art. 264 § 3. Kto organizuje innym osobom przekraczanie wbrew przepisom granicy Rzeczypospolitej Polskiej, podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8.
  3)Art. 258 § 1. Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego,
  podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat
  § 3. Kto grupę albo związek określone w § 1 w tym mające charakter zbrojny zakłada lub taką grupą albo związkiem kieruje,
  podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10.
  A nawet:
  4)Art. 127. Zamach stanu
  § 1. Kto, mając na celu pozbawienie niepodległości, oderwanie części obszaru lub zmianę przemocą konstytucyjnego ustroju Rzeczypospolitej Polskiej, podejmuje w porozumieniu z innymi osobami działalność zmierzającą bezpośrednio do urzeczywistnienia tego celu,
  podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 10, karze 25 lat pozbawienia wolności albo karze dożywotniego pozbawienia wolności.
  § 2. Kto czyni przygotowania do popełnienia przestępstwa określonego w § 1,
  podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3.

  Teraz tylko ABW i towarzystwo do aresztu za przygotowania...Należy wprowadzić nowelizację KPK i KK, aby sprawa nie trafiła do "rozgrzanego" gdańskiego sądu.
 • Powtarzam, nie życzę sobie w Polsce żadnych innowierców, a szczególnie muzułmanów.
  Schetynie jeżeli się to nie podoba to niech spakuje manatki i do frau Merkel. Może znajdzie mu ciepłą posadkę stróża - tylko niech nie zapomni zabrać ze sobą zapasu wazeliny.Oglądałem wczoraj końcówkę Warto rozmawiać i wkurzyła mnie zaszczuwanie pana Pawła Lisickiego i ani Miriam Sahed przez całą tę lewacką piątą kolumnę z demon.pl i Caritasu, na czele z jakimś przemądrzałym księdzem o aparycji oficera SB. Do diaska jeżeli chcą pomagać innowiercom, którzy poderżną im gardło to niech również pakują manatki i na bliski wschód, zalecam również zabranie zapasu wazeliny. Nie dajmy sobie wmówić, że mamy jakieś zobowiązania wobec innowierców. Pomagamy swoim - chrześcijanom. A o resztę muzułmanów niech się zatroszczą ich pobratymcy z bogatych krajów arabskich. Pomaganie komuś kto chce poderżnąć ci gardło to skrajny idiotyzm. Szczególnie wkurzył mnie ten durny cymbał z demon.pl twierdzący, że chrześcijaństwo wywołało dwie wojny światowe. Jak osłu nie podoba się chrześcijaństwo niech przejdzie na islam i wypierdala do Arabów, tutaj w Polsce podobnych baranów mamy dosyć. Skąd pan Pospieszalski wytrzasnęli tego ćwoka Mamamdu - czy on legalnie przebywa na terenie Polski? Ten Mamamdu, to na zakończenie dał taki popis swojej tubylczej mentalności, że aż mi gały wyszły na wierzch...po tym, jak pan Lisicki zaczął mówić, że istnieje hierarchia miłości, że najpierw kocha się swoich bliskich, i o nich się należy troszczyć, potem o .... , ten nie dał dokończyć myśli, mówiąc, że to egoistyczne podejście ..... to pokazało, że mimo pobytu w Polsce już 20 lat, rozumienie jest to samo... należy im się niejako z urzędu pomoc, tylko ich interes się liczy....To co powiedział, oczywiście potwierdza prawdziwość słów pana Lisieckiego...ale takie egoistyczne, ograniczone mentalności tego nie ogarniają. Odesłać go tam skąd przybył. Duży szacunek za postawę dla pana Lisickiego i pani Miriam Sahed. Natomiast Panu Pospieszalskiemu należy się porządny kop w tyłek za sprowokowanie tej szczczujni. Kiedyś to był ciekawy program, a teraz sięgnął dna. Wszyscy ci lewaccy durnie myślą, że narzucą nam swoje poglądy, mam nadzieję, że srodze się mylą. Jeszcze ten dyrektor Caritasu wyglądał jak by za coś wziął pieniądze i teraz trzeba się z tego wywiązać.
 • @Husky
  Prezydenta Gdańska i jemu podobnych posadzić dla przykładu za udział w grupie przestępczej mającej na celu sprowadzanie do Polski nielegalnych imigrantów. Posadzić, zlustrować majątki - jeżeli pochodzą z działalności przestępczej - skonfiskować. Ta mafia jest jak ośmiornica, która swoje macki ma wszędzie. Jedynym sposobem, aby ją unicestwić, to uderzyć w jej finanse. Jeżeli skończy się im kasa, to będzie można ich powyjmować jak ryby z saka. Apel do władzy: Kontrolujcie przepływy finansowe tych, co szkodzą Polsce!
 • @Husky 21:33:27
  Koń Trojański wpuszczony do Europy na zaproszenie kanclerz Merkel!:-(
  Setki ludzi rannych w Turynie, to za mało - czy muszą być miliony?! Zamachy nasilają się z dnia nadzień - śmierć zbiera żniwo. Kiedy setki milinów ludzi całej Europy wyjdą na ulice i zawołają: My jesteśmy u siebie!!! Gdzie jest niemiecka ochrona rządu własnych obywateli? Ludu Europy! Powstań z kolan i postaw kanclerz Merkel przed sądem, która z własnego narodu i narodu Europy dokonuje za pośrednictwem żołnierzy ISIS rzezi stawiając za priorytet politykę imigracyjną..To nie jest ani błahe ani śmieszne, to jest kolejna próba demontażu państwa polskiego ! Niemcy przy intensywnej pomocy zdrajców z Polski chcą doprowadzić do powrotu " wolnego miasta Gdańska " a następnie całych Kaszub ! Adamowicz i jego poplecznicy to są zdrajcy interesu Polski i powinni być postawieni przed sadem za zdradę ! W przeciwnym wypadku będzie ciężko utrzymać integrację Polski. Prezydent Gdańska jest umaczany w różne sprawy, więc odsunąć go siłą wprowadzając zarząd komisaryczny, co powinno zostać uczynione również w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Wrocławiu. Powiedzieć stanowczo tym darmozjadom brukselskim, że przyjęliśmy 1 mln bardzo niebezpiecznych uchodźców ukraińskich z czego 70% to chazarscy żydzi. Mam też nadzieję, że uległość do Izraela Polskiego rządu się zmieni, mam nadzieję, że blokada hordy muzułmańskiej nie stanowi początek najazdu patologii żydowskiej i zrobienia z kraju Judeopolonii.. To że ludzie PO popełniają polityczne samobójstwo, nie może skutkować samobójstwem Państwa. Rząd PiSu nie może pozwolić na ani jeden taki przypadek, bo jeśli się na to zgodzi, to proceder ten ruszy jak fala, a potem nie będzie już do zatrzymania - rząd powinien stanowczo i zdecydowanie zwrócić się do prezydenta i władz Gdańska z zapytaniem, czy oni chcą, wbrew stanowisku władz centralnych sprowadzać imigrantów muzułmańskich ? jeśli odpowiedzą, że tak, to centralnie odwołać prezydenta Gdańska i wprowadzić zarządzanie komisaryczne; jeśli odpowiedzą, że nie to ok, ale zapowiedzieć im, że jeśli złamią prawo, to czekają ich procesy o wysokie wyroki za sprzeniewierzenie się polskiej racji stanu oraz próbę ściągnięcia na Polskę niebezpieczeństwa a także działania wbrew woli większości narodu ...Gdy prezydent jakiegokolwiek polskiego miasta wypowiada posłuszeństwo państwu polskiemu, to powinna się nim zająć Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, CBA, kontrwywiad, a w końcu prokuratura i sąd. O ile wcześniej nie zajmą się nim mieszkańcy miasta... Uchodźcy przebywający w niemieckich obozach wzdłuż zachodniej granicy Polski (ciekawa lokalizacja) czekają tylko na sygnał. Dostaną kasę od Niemców i ruszą na wschód. A granicę mogą przekraczać z niemieckimi kartami pobytu, którymi dysponują.
 • @Husky
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/503/41/5034172.jpg
  W Belgii skazano osiem arabskich księżniczek. W Belgii skazano osiem księżniczek Zjednoczonych Emiratów Arabskich za porwania i handel ludźmi. Księżniczki zostały skazane na 15 miesięcy więzienia w zawieszeniu i karę grzywny w wysokości 165 tysięcy euro – informuje agencja Reutera.Śledczy przez dziewięć lat próbowali doprowadzić do wyroku sądowego. Śledztwo rozpoczęło się w 2008 roku, kiedy księżniczki podróżowały po Belgii ze swoją świtą. Pracownicy hotelu Conrad, gdzie się zatrzymały przedstawicielki dynastii rządzącej Al- Nahajan, niejednokrotnie widzieli okrutne zachowanie księżniczek wobec swoich poddanych. Los osób poszkodowanych przez księżniczki jest nieznany.

  Ps..Na pewno to ich martwi. 165 tyś. euro pewnie wydają miesięcznie na gaziki. 15 miesięcy w zawieszeniu. Śmiechu warte. Bandytki dostały karę w "zawiasach" i śmieszną grzywnę, tak oto wygląda wymiar (kpina ze) sprawiedliwości po jewropejsku.
 • Berlin: równe prawa dla kobiet i mężczyzn w meczecie?
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/24/835/360/504e7eba22434ec093a8a2ad272297a9.png
  "W piątkowej modlitwie uczestniczyło zaledwie 7 osób". Od tygodnia w Berlinie działa meczet, w którym kobiety i mężczyźni mają równe prawa. W piątkowej modlitwie uczestniczyło zaledwie 7 osób. Inicjatorka projektu Seyran Ates nie zamierza rezygnować. Niską frekwencję tłumaczy presją wywieraną na jej środowisko przez Turcję. Na piątkowej modlitwie w pierwszym liberalnym berlińskim meczecie zebrała się niewielka grupka wiernych. Inicjatorka kontrowersyjnego projektu Seyran Ates za pomocą aplikacji w telefonie komórkowym dokładnie wyznacza kierunek na Mekkę. Nasi przeciwnicy zarzucają nam, że modlimy się w złym kierunku, nie w stronę Mekki, tylko w kierunku Algierii, przez co nasze modlitwy są rzekomo nic nie warte, a my jesteśmy odszczepieńcami tłumaczy Ates zdziwionym dziennikarzom. Po potwierdzeniu azymutu czterech mężczyzn i trzy kobiety siadają w kucki na zielonych dywanikach i zaczynają modlitwę, którą prowadzi przybysz z Londynu - Umma. Tłumaczy, że ma rodzinę w Niemczech i przyjechał w odwiedziny. Nie chce podać swojego nazwiska, podobnie jak większość przybyłych proszących ponadto o nierobienie zdjęć. „Boimy się o siebie i nasze rodziny” tłumaczy Ates. Atmosfera niepewności i zastraszenia nie jest marketingowym chwytem. Fakt, że kobiety i mężczyźni modlą się w meczecie razem, kobiety nie noszą czadorów, a w dodatku mogą też jak mężczyźni prowadzić modlitwę, jest dla ortodoksyjnych muzułmanów kamieniem obrazy. Nowy meczet, a właściwie sala do modlitw wynajęta od parafii ewangelickiej w dzielnicy Moabit, rozpoczął działalność zaledwie przed tygodniem. Pomysłodawczyni niecodziennego meczetu Ates jest prawniczką, działaczką na rzecz praw człowieka i feministką pochodzącą z kurdyjsko-tureckiej rodziny, mieszkającą od blisko pół wieku w Berlinie. „Na razie jest nas niewielu. Ale w sytuacji, gdy jesteśmy celem gróźb, to i tak dużo” - ocenia 54-letnia działaczka.
  Stworzony przez nią dom modlitwy jest otwarty dla wszystkich nurtów islamu - sunnitów, szyitów i innych odmian. Naszym hasłem jest „miłość i różnorodność” - tłumaczy Ates, wskazując na patronów meczetu - muzułmańskiego uczonego z XII wieku Awerroesa (Ibn Ruszda) wygnanego z Kordoby za nieprawomyślność i Johanna Wolfganga von Goethe - niemieckiego klasyka, który był zafascynowany kulturą Bliskiego Wschodu. W meczecie przestajemy być mężczyznami i kobietami, a stajemy się ludźmi w obliczu Boga. Seksualizacja ludzi w tej sytuacji jest indywidualnym problemem poszczególnych osób. Jeżeli ludzie, a dotyczy to przede wszystkim mężczyzn, wskutek pozycji przyjmowanej przy modłach rozwijają seksualne fantazje, to powinni zastanowić się nad sobą, nad swoją duchowością i powinni modlić się w domu tłumaczy Ates. Mężczyźni i kobiety są równi wobec Boga i w społeczeństwie dodaje. Ates wyjaśniła, że od ośmiu lat planowała otwarcie liberalnego meczetu, w którym panowałoby równouprawnienie między kobietami i mężczyznami. Niełatwo jest ją nastraszyć. Gdy pracowała jako adwokat prześladowanych kobiet, otrzymała postrzał z pistoletu w szyję, przez długi czas groził jej paraliż. Jednak przygotowania do rozpoczęcia działalności przeciągały się, gdyż uczestnicy projektu byli zastraszani, a część ochotników zrezygnowała pod naciskiem ekstremistów. Pogróżki nasiliły się po otwarciu meczetu, a do grona anonimowych hejterów dołączyły media i rządowe agendy tureckie. Turecki Urząd do spraw Religii Diyanet zarzucił Ates powiązania z Fethullahem Gulenem - muzułmańskim kaznodzieją mieszkającym w USA i oskarżanym przez Ankarę o przygotowanie w lipcu zeszłego roku puczu przeciwko prezydentowi Recepowi Tayyipowi Erdoganowi. Ates „ignoruje zasady naszej podniosłej religii” - twierdzą tureccy urzędnicy, wzywając „wiernych braci” do omijania podejrzanego ich zdaniem meczetu. Tureckie stacje telewizyjne powiązane z rządem oskarżyły członków liberalnego meczetu o profanację Koranu. Krytyczne uwagi nadeszły też z Egiptu. „To bzdury. O istnieniu Gulena dowiedziałam się z prasy” - komentuje te zarzuty Ates. Niemiecki rząd zareagował ostro na próby ingerencji ze strony Turcji i Egiptu. „Jak, gdzie, kiedy i w jaki sposób ludzie w Niemczech praktykują swoją religię, jest wyłącznie ich sprawą” - powiedział rzecznik MSZ Martin Schaefer. Zastrzegł, że Berlin nie będzie tolerował przypadków naruszania wolności wyznania. „Pomimo prób zastraszania, nasz przykład znalazł naśladowców. Meczet o podobnym do naszego profilu powstaje we Fryburgu” powiedziała dziennikarzowi PAP Ates.
  Liczbę muzułmanów mieszkających w Berlinie szacuje się na ponad 300 tys. W całych Niemczech mieszka blisko 5 mln wyznawców islamu.
  Z Berlina Jacek Lepiarz (PAP)

  Ps..Na głupotę jeszcze nikt nie wynalazł lekarstwa a Niemcy i Francja to już nieuleczalny przypadek. Lewactwo w Berlinie kompletnie na łeb upadło...... nie udało się im napisać "nowego" Pisma Świętego to teraz Arabom chcą napisać "nowy" lewacki Koran. Umyśliły sobie Helgi, że się ustroją za imamów i będą nawracać w meczetach na gender? Planują podzielić islamistów tak jak podzielili chrześcijan. Przez rozbicie jedności stworzyć antagonizmy i kłótnie wewnątrz kościoła - jak w chrześcijaństwie. Wprowadzając konie trojańskie-zniszczyć. Rodowitym Niemcom z poranną prasą należy dostarczać zielone dywaniki tak na wszelki wypadek jakby przybysz chciał im obciąć narząd kiwający się na szyi. Głupota sięgnęła DNA a dno dziurawe.
 • @kula Lis 67 11:14:52 ps..
  To rodzaj schizmy w islamie. Nie będzie szanowane przez nikogo, tylko przez lewactwo ateistyczne. Głupota projektu aż bije. No ale wszystko co ośmiesza poprawność polityczną działa na korzyść prawdy. Prorokuję niezły zamach na ten "meczet". Czy kiedy muzułmańska kobieta polegnie w imię dżihadu to też dostanie w raju czterdzieści hurys, czy raczej czterdziestu jurnych hurysów? Bo nie wiem.
 • @Husky
  Przykład z Berlina już znalazł naśladowców. Meczet o podobnym profilu powstaje we Fryburgu.
 • @Husky
  https://cdnpl1.img.sputniknews.com/images/574/06/5740664.jpg

  Saudyjskie siły bezpieczeństwa udaremniły zamach w Mekce. Saudyjskie służby bezpieczeństwa udaremniły w piątek atak wymierzony w pielgrzymów zgromadzonych w Wielkim Meczecie w Mekce. Policja zneutralizowała zamachowca, który wysadził się w powietrze i aresztowała pięć innych osób podało w piątek saudyjskie MSW. Niedoszły zamachowiec wysadził się w powietrze, gdy funkcjonariusze otoczyli trzypiętrowy dom w pobliżu Wielkiego Meczetu, który służył terrorystom za bazę do przeprowadzenia ataku. Eksplozja spowodowała zawalenie się budynku. 11 osób zostało rannych, w tym 5 policjantów.
  Z oświadczenia saudyjskiego Ministerstwa Spraw Wewnętrznych wynika, że siły bezpieczeństwa zlikwidowały dwie grupy terrorystów w Mekce, a trzecią w pobliskim portowym mieście Dżudda nad Morzem Czerwonym. Wśród aresztowanych jest również jedna kobieta. Terroryści mieli zaatakować wiernych zgromadzonych w Wielkim Meczecie w Mekce, stanowiącym cel pielgrzymek muzułmanów z całego świata.
 • @kula Lis 67 11:50:01
  Genderowe paciory można trzepać wszędzie bez namysłu. Niemcy przechodzą na islam a'la Teresa Orlowsky...Niemcy powinni jeszcze dobudować do meczetu świetlicę, aby puszczać na okrągło rodzime pornole z lat 70 tych z Teresą Orlowscy. Miłość i różnorodność... to najważniejsze wartości unii jewropejskiej, a frekwencje mogą zwiększyć proponując zamiast modlitwy, grupowe orgie seksualne. Będzie to zresztą piękne nawiązanie do "miłości i różnorodności". Niemieckie równe prawa dla kobiet, oznaczają, że kobiety mogą mieć penisy, co naprawdę może islamistów wprawić w skrajne zdumienie. Tylko czekać, jak w skutek jakiegoś "incydentu" w którym zginie parę osób, w okolicy tego protestanckiego, genderowego meczetu, ci debile którym odebrało rozum, będą niedługo składać kwiaty i pisać kredą na chodnikach, że nie dadzą się zastraszyć.
 • @Husky 21:33:27
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/24/825/360/3921bdac4d53494d84ee049edaf75ebe.jpeg

  Kardynał Nycz już przygotowuje diecezję do przyjęcia uchodźców. "Gdy tylko korytarze humanitarne do Polski będą możliwe"..(czyli nigdy panie Nycz!)..Archidiecezja warszawska: proboszczowie i samorządowcy gotowi do współpracy ws. korytarzy humanitarnych. W Domu Arcybiskupów Warszawskich odbyło się spotkanie proboszczów i samorządowców o korytarzach humanitarnych.
  „Nie stawiajmy nigdy znaku równości miedzy uchodźcami a migrantami, gdyż są to dwie różne kategorie” - mówił podczas spotkania kard. Kazimierz Nycz. Parafie i samorządy zapewniły, że będą gotowe do współpracy, gdy tylko korytarze humanitarne będą możliwe.
  „Gdy tylko korytarze humanitarne do Polski będą możliwe – nie będziemy zaskoczeni, ale przygotowani” - tak kard. Kazimierz Nycz podsumował pilotażowe spotkanie proboszczów i samorządowców nt. pomocy uchodźcom, jakie odbyło się w czwartek 22 czerwca w Domu Arcybiskupów Warszawskich.
  Zdaniem metropolity warszawskiego, jest to temat ważny – bo humanitarny i etyczny, wręcz ewangeliczny, a równocześnie bardzo trudny, gdyż bardzo mocno obłożony konotacjami politycznymi.
  „Nie stawiajmy nigdy znaku równości miedzy uchodźcami a migrantami, gdyż są to dwie różne kategorie. Uchodźca uchodzi przed niebezpieczeństwem śmierci, prześladowań za wiarę, poglądy czy przekonania, albo ucieka w sytuacji, gdy jego dom został zniszczony, a jego życie jest zagrożone” - tłumaczył kardynał.
  Również twierdzenie, że „uchodźcy i emigranci równa się brak bezpieczeństwa”, jest zdaniem kard. Nycza nieuzasadnione.
  „Mamy pozytywne doświadczenia współpracy przy przyjęciu dużych grup obcokrajowców podczas Dni w Diecezjach przed ŚDM, dlatego jestem przekonany, że także w kwestii przyjęcia uchodźców znajdujących się w radykalnej potrzebie, sprawdzonych przez Caritas Libanu, Syrii i Jordanu jest możliwa współpraca. Ten kto mówi, że jest to wbrew bezpieczeństwu, daleki jest od prawdy” - wyjaśnił.
  Nie mówimy bowiem o tysiącach czy dziesiątkach tysięcy uchodźców, ale o humanitarnym wymiarze inicjatywy, jaką są korytarze humanitarne. W przypadku Polski byłoby to kilkaset osób na rok, co przy 10 tysiącach parafii i 3 tysiącach samorządów lokalnych jest liczbą niemal symboliczną - dodał.
  Obecni na spotkaniu w Domu Arcybiskupów Warszawskich burmistrzowie i wójtowie zadeklarowali, że we współpracy z parafiami i organizacjami pozarządowymi „dadzą radę”.
  Kto jest uchodźcą? Uchodźcy to ludzie, którzy gdyby nie uciekli, to by zginęli. Nie mogą wrócić. Migranci poszukują lepszego życia i w każdym momencie mają możliwość powrotu do swojego kraju. O ile państwa nie mają obowiązku akceptować migrantów na swoim terytorium to w przypadku uchodźców mają obowiązek im pomóc – wyjaśnia Agnieszka Kosowicz, szefowa Polskiego Forum Migracyjnego.
  Przypomina też, że proces przyjmowania uchodźców do Polski jest ciągły. To nie jest nowe doświadczenie. W 1946 r. Polska przyjęła 13 tys. uchodźców z Grecji, a na przełomie 1992/93 wysłała specjalny pociąg, którym przyjechało do Polski 1 tys. osób z Bośni. Na przełomie 1998/99 przyjęliśmy uchodźców z Kosowa a od 1999 r. do dziś – 30 tys. Czeczenów. Polska była dla tych uchodźców krajem czasowego schronienia, wielu gdy tylko było to możliwe, powróciło do swoich krajów. Sami Polacy też mają doświadczenie bycia uchodźcami. W latach 1981-83 stanowili największą grupę wśród uchodźców z różnych krajów. Dlatego kard. Nycz przestrzegał przed uleganiem opinii mediów i polityków, którzy twierdzą, że uchodźcom nie należy pomagać, bo to jest niebezpieczne. Przestrzegał przed postawą milczenia, żeby nie być przeciwko dominującej w społeczeństwie narracji, która jest na użytek następnych wyborów. - Nie możemy się w to wikłać – mówił. - Mamy „robić swoje” na poziomie humanitarnym i ewangelicznym, jeżeli jesteśmy chrześcijanami.

  Ps...A Nycz będzie przyjmował tylko młode matki z dziećmi-córkami???
  Antychryst Nycz, zdrajca ! Ubecki pachołek anty katolik diabeł. Agentura ma "papiery" na kard. Nycza !!! Najwyższy czas na lustrację w Kościele..Żadnych datków na Kościół !! Specjalista od wyrzucania krzyży! Nycz zarekwirował Krzyż, który przynieśli harcerze na Krakowskie Przedmieście. Wtedy nie było Ewangelii. Nie słyszałeś Nyczu o co prosił abp Alleppo? Nycz ile za to dostałeś. Nycz to zdrajca religii, bo jego obowiązkiem jest nawracanie niewiernych a nie utwierdzanie ich w przekonaniu, że żyją prawdzie. Nycz odda muzułmanom swój pałac i katedrę, a potem oni go zaszlachtują i zostanie ogłoszony męczennikiem.
 • @Husky 21:33:27
  Niemcy podobnie jak Francja i Szwecja to już są kalifaty. Rządy tych krajów utrzymywane są jeszcze po to, aby miał kto zarządzać administracją wypłacającą socjal islamistom i dbał o poprawność polityczną. Gdy islamiści już w pełni przejmą władzę w tych krajach lewaccy politycy zostaną wyrżnięci w pień w imię Allaha. A tymczasem w TVP Info przed chwilą nachalna propaganda pro-uchodźcza w programie niejakiej Bojke :-( Panie Kurski obudź się pan !!!
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/24/825/454/13eba214f8734d9594962e75c41e4e85.jpeg
  Ważne słowa ks. Dariusza Kowalczyka: "z ewangelicznej cnoty gościnności zrobiono bałwochwalstwo w służbie ideologii, która dąży do zniesienia państw narodowych"...W najnowszym wydaniu tygodnika „Idziemy” polecamy ważny felieton ks. Dariusza Kowalczyka pt. „Nowa religia - relokacja imigrantów”. Autor jest jezuitą, pełni funkcję dziekana Wydziału Teologicznego Papieskiego Uniwersytetu Gregorianum w Rzymie. Odnosząc się do sprawy przyjmowania uchodźców i imigrantów z Syrii, i całej dyskusji wokół tej kwestii, ks. Kowalczyk stwierdza:
  Oto okazuje się, że ci, którzy propagują europejski kołchoz bez odniesień do chrześcijańskiego dziedzictwa, za to z nieograniczonym prawem do st, eutanazją, tzw. małżeństwami gejowskimi, kultura typu „Klątwa”, ideologią gender w szkołach i szaleństwem multi-kulti, teraz wyrastają na prawdziwych chrześcijan. Bo głównym wyznacznikiem bycia chrześcijaninem stała się zgoda na relokację imigrantów.
  Im kto więcej imigrantów chce przyjąć, tym większym jest chrześcijaninem. W konsekwencji z ewangelicznej cnoty gościnności zrobiono bałwochwalstwo w służbie ideologii, która dąży do zniesienia państw narodowych i wymieszania wszystkiego pod jednym europejskim, a może i światowym rządem. Taki superrząd byłby pod światłym wpływem „starszych i mądrzejszych”, jak np. znany spekulant finansowy George Soros. Zwany przez niektórych dla niepoznaki „filantropem”. Ks. Kowalczyk podkreśla, że ludziom znajdującym się w dramatycznej sytuacji trzeba pomagać: zatrzymać działania wojenne, tworzyć obozy dla uchodźców w regionie, aby ludzie mogli szybko wrócić do swoich domów, pomóc w odbudowie.

  Ps..Brawo księże za odwagę i mądre słowa! Bardzo celna diagnoza. Nic dodać, nic ująć. Nycz palancie czytaj! Nycz w oczach ma tylko 1000 euro za nachodźcę ! Nycz, opanuj się!!! Widać że są księża którzy korzystają z daru Boga a jest nim rozum. Dobry Pasterz pilnuje swoich owiec. Trzeba pomagać tym którzy nie są bogaci lub cwani i zostali w piekle wojny. Powiedział prawdę dziś promotorzy zboczeń chcą wyrastać na wzorcowych chrześcijan choć z chrześcijaństwem nic wspólnego nie mają,bez osobistej modlitwy różańca nie będzie indywidualnego nawrócenia. Nawet propagatorzy lewactwa i wszelkich zboczeń od Mellera z TVN24 nie chcą islamu w Polsce. Nie wolno sprowadzać nikogo z Bliskiego Wschodu. Chrześcijanom pomagać tam na miejscu i na miarę możliwości . To Syryjczycy muszą sami pokonać wroga i odbudować kraj.
 • @Husky 21:33:27
  Klasyczne myślenie lewaka. Mordować, być mordowanym jest spoko, a nawet cool. Ktoś wjeżdża w tłum ciężarówką, inny robi tatara z Araba* przy okazji mordując dziesiątki niewinnych dzieci, jeszcze inny otwiera ogień ogień z broni maszynowej w centrum handlowym, lub wysadza się w powietrze w sali koncertowej. No i fajno jest. Natomiast nie wolno używać mowy nienawiści, nie wolno być rasistą i ksenofobem!
  *Przepis na tatara z Araba: średnio wypasionego Araba myjemy pod bieżącą wodą. Suszymy. Następnie owijamy wiązką granatów i lub tzw. pasem szahida i wsadzamy na chwilę do autobusu pełnego niewiernych. Arab sam wyciągnie zawleczkę…
 • @Husky co na to filokozojebiec Białas i ta jego "ekspert" od wszystkiego czyli od niczego z Antypodów?
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/24/825/360/c3cfa9c07bab43c7b1f85a21a55147db.jpeg

  Sondaż: Blisko 90 proc. Węgrów przeciwko relokacji migrantów! Co na to powiedzą dbający o demokrację unijni urzędnicy? Zdecydowana większość Węgrów (87 proc.) odrzuca obowiązkowe kwoty relokacji migrantów wynika z sondażu ośrodka Nezoepont, opublikowanego w sobotę w dzienniku „Magyar Ideok”. Przeciwnicy kwot są w większości nie tylko wśród zwolenników partii rządzących Fideszu i Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej, ale także w elektoracie lewicowym (58 proc.). Ankietowanych zapytano również o środki podjęte przez rząd węgierski w celu powstrzymania nielegalnej imigracji. 81 proc. respondentów poparło w badaniu ogrodzenie graniczne, które zostało wzniesione w 2015 r. na południowej granicy Węgier. Przy tym 85 proc. badanych obawia się ewentualnego zamachu terrorystycznego w związku z napływem imigrantów. 76 proc. ankietowanych uważa też, że w najbliższej dekadzie imigracja będzie powodować na Węgrzech raczej problemy. Komisja Europejska w minioną środę formalnie wszczęła procedurę w związku z niewywiązywaniem się przez Polskę, Czechy i Węgry ze zobowiązań w sprawie relokacji uchodźców. Węgry odrzucają mechanizm relokacji. Premier Viktor Orban oznajmił, że nikt nie może zmusić Węgier do rezygnacji z ich stanowiska z sprawie imigracji, gdyż naród węgierski „nie chce wpuścić obcych mu kulturowo i cywilizacyjnie ludzi”. We wrześniu 2015 roku państwa członkowskie UE zgodziły się na przeniesienie 160 tys. uchodźców z Włoch oraz Grecji. Termin realizacji tego planu wyznaczono na wrzesień 2017 roku.

  Ps...Ten kto zaprosił do Europy imigrantów obiecując im domy z ogródkiem, samochody, utrzymanie, a trzyma ich w obozach, niech ponosi tego konsekwencje, a nie wszyscy których o pozwolenie na ten gest ponoć miłosierdzia nie pytano.
 • @Husky co na to filokozojebiec Białas i ta jego "ekspert" od wszystkiego czyli od niczego z Antypodów?
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/24/825/360/c3cfa9c07bab43c7b1f85a21a55147db.jpeg

  Sondaż: Blisko 90 proc. Węgrów przeciwko relokacji migrantów! Co na to powiedzą dbający o demokrację unijni urzędnicy? Zdecydowana większość Węgrów (87 proc.) odrzuca obowiązkowe kwoty relokacji migrantów wynika z sondażu ośrodka Nezoepont, opublikowanego w sobotę w dzienniku „Magyar Ideok”. Przeciwnicy kwot są w większości nie tylko wśród zwolenników partii rządzących Fideszu i Chrześcijańsko-Demokratycznej Partii Ludowej, ale także w elektoracie lewicowym (58 proc.). Ankietowanych zapytano również o środki podjęte przez rząd węgierski w celu powstrzymania nielegalnej imigracji. 81 proc. respondentów poparło w badaniu ogrodzenie graniczne, które zostało wzniesione w 2015 r. na południowej granicy Węgier. Przy tym 85 proc. badanych obawia się ewentualnego zamachu terrorystycznego w związku z napływem imigrantów. 76 proc. ankietowanych uważa też, że w najbliższej dekadzie imigracja będzie powodować na Węgrzech raczej problemy. Komisja Europejska w minioną środę formalnie wszczęła procedurę w związku z niewywiązywaniem się przez Polskę, Czechy i Węgry ze zobowiązań w sprawie relokacji uchodźców. Węgry odrzucają mechanizm relokacji. Premier Viktor Orban oznajmił, że nikt nie może zmusić Węgier do rezygnacji z ich stanowiska z sprawie imigracji, gdyż naród węgierski „nie chce wpuścić obcych mu kulturowo i cywilizacyjnie ludzi”. We wrześniu 2015 roku państwa członkowskie UE zgodziły się na przeniesienie 160 tys. uchodźców z Włoch oraz Grecji. Termin realizacji tego planu wyznaczono na wrzesień 2017 roku.

  Ps...Ten kto zaprosił do Europy imigrantów obiecując im domy z ogródkiem, samochody, utrzymanie, a trzyma ich w obozach, niech ponosi tego konsekwencje, a nie wszyscy których o pozwolenie na ten gest ponoć miłosierdzia nie pytano.
 • @kula Lis 67 12:50:09
  Panie, Pan nie znasz się.. właśnie Pani była Ministra wybełkotała:
  "Zastanówmy się, co jest bardziej prawdopodobne. Czy to, że jeden z uchodźców lub jego dziecko dokona w przyszłości zamachu terrorystycznego, czy też to, że zostanie dobrym lekarzem (których w Polsce brakuje) i uratuje wiele żyć?"
  http://joannamucha.natemat.pl/210863,kaftan-bezpieczenstwa

  Panie Kula, mamy problem, podważa pan autorytarnie.. tfuu.. demokratycznie wybraną Ministre.. o problemach III ligi hokeja na lodzie nie wspominajmy ;)

  Niestety w Polsce problem jest większy.. zapomniano do czego służą pręgierze na rynku.. ogolenie jej głowy nic nie da, za nasze podatki kupi sobie perukę :((
 • @wk..ny 14:18:32 Dzięki temu można wreszcie zobaczyć ilu jest liberalnych muzułmanów w Berlinie. 7 (słownie siedem) osób.
  Jeśli w kościołach protestanckich mogą istnieć "kapłanki" lesbijki i "kapłani" zadeklarowani homoseksualiści, to i w meczetach wg nich mogą być "kapłanki". Czyli islam jest jak najbardziej pokojową religią, skoro ci muzułmanie postępowi boją się o swoje rodziny. Powodzenia Niemiaszki na drodze do Islamu. To co, przyjmujemy zakłady? Ile ten meczecik jeszcze postoi? Natomiast w stosunku do obecnych tam islamskich egalitarystów właściwie można by jedynie, tak po chrześcijańsku zacytować księdza Twardowskiego: "śpieszmy się kochać ludzi, tak szybko odchodzą". W tym przypadku należałoby może to brzmienie nieco strawestować: "...tak szybko są przenoszeni na tamten świat przez współwyznawców"! Wprowadzanego usilnie, w tym przypadku na całkowicie obcy, wręcz biegunowo odmienny grunt, lewackoliberalnego egalitaryzmu nie popieram z oczywistego względu, który w opisanym powyżej przypadku należałoby określić jako "miłe złego początki" - mało kto, nawet w naszych konserwatywnych szeregach popiera islamskie traktowanie kobiet ale też na własnym przykładzie przekonaliśmy się do czego sz. sufrażystki ta walka prowadzi - widzimy to dzisiaj u siebie gołym okiem a w dodatku możemy sobie jedynie wyobrażać, jak będzie wyglądał koniec tego ich boju, kiedy uznają, że osiągnęły już finalny cel ("Seksmisja"?). O ile kiedykolwiek taki moment zatrzymania i zaniechania dalszej walki w ogóle nastąpi, w co szczerze wątpię (dotyczy to zresztą w takim samym stopniu wszelkich innych inkarnacji genderowo-politpoprawnego neototalitaryzmu)! Co grosze, to Merkelowa zarządziła szybkie rozszerzenie kompetencji "Staats Trojana" czyli będzie jeszcze przed "wyborami" do Bundestagu prawnie wprowadzona bardzo szeroka inwigilacja wszystkich kompów w RFN. Jest to bardzo ważne wytworzyć atmosferę strachu, kontroli i karania za nieprawomyślne socjalistycznie treści. Choć podejrzewam, że "Grand Kontroll" and my be more- obejmie też PRLbis.
 • @wk..ny 14:18:32
  Być może antychryst Nycz chce wydzierżawić kościoły na meczety ?
  Szejkowie nie będą targować się i dobrze zapłacą.
 • @wk..ny
  czy dla filokozojebca Białasa i tej "ekspert" z Antypodów Tiamat od wszystkiego czyli niczego to prof. F. Koneczny także rasista jak ja? Prof. Feliks Konieczny to wielki Polak i jego książki powinny być w każdym polskim przyzwoitym domu. Czytałem je już z 45 lat temu. F. Koneczny: Przenigdy! Nie ma syntez między cywilizacjami — i to jest trzecim prawem dziejowym. ...każda cywilizacja ma swą etykę, Etyka turańska i arabska, otaczają obłąkanych nimbem świętości, jako „nawiedzonych przez Boga”, więc Jego wybrańców. Przeszło to do kultury turańsko-słowiańskiej, tj. do moskiewskiej, gdzie „jurodiwyj” zajmuje uświęcone stanowisko; przeszło nawet w znacznej części na Ruś prawosławną. Gdzież więc miejsce i jakie miejsce na… rozum? ...za panowania Wasyla Iwanowicza (1505—1533) zwyciężyła zasada tzw. „josiflanizmu”, ujęta w formułę, jako „naczało zła mnienie” — myślenie jest początkiem zła. I zasada ta spopularyzowała się nadzwyczajnie. ..w Moskwie 1564 r. rozruchy „ludowe”; drukarnię zburzono, a personel jej wybito, o ile nie zdołał ocalić się ucieczką. Tryumfowało nieuctwo i stawało się po prostu moskiewskim postulatem etycznym. ...a lud rosyjski podzielał wciąż zapatrywania „josiflańskie”, wyrażając je formułą dosadniejszą: dołoj gramotnyje! I w innych także społecznościach cywilizacji turańskiej, pisanie i czytanie pozostawało sztuką tajemniczą, trochę nawet niesamowitą, bardzo nielicznych osób. A tymczasem Kościół katolicki analfabetyzm traktuje jako chorobę i walczy z nią aż do wyplenienia. Etyka katolicka, etyka cywilizacji łacińskiej, uważa uprawianie nauk i sztuk za obowiązek życia zbiorowego. Jakżeż dojść do syntezy między łacińskim: sapientis est ordinare, a tamtym: naczało zła mnienie? Kto tu potrafi obmyśleć jakąś syntezę? ...murzyni uważają, za niegodziwość, pracować i zbierać (banany) ponad „potrzebę”. Kto ma oznaczać, co to jest „potrzeba”? W praktyce odbywa się licytacja in minus lenistwa i braku potrzeb, a zatem wiekuista nędza, na którą nie ma rady, póki trwa ta zasada murzyńskiej etyki ekonomicznej. Którędyż droga do syntezy poglądów murzyńskich i osadników europejskich? Jak dojść do syntezy z jakuckim zapatrywaniem, że skoro ktoś sprzedaje siano, a zatem posiada go więcej, niż potrzebuje, a zatem należy ująć mu przydziału łąk? Niemożliwość syntezy wystąpiła jaskrawo w wojnach ciągłych tuziemskich Indian i osadników anglosaskich w Ameryce Północnej. Osadnicy kupowali ziemię, zapłacili — i doznawali krwawych napadów od „przewrotnych” Indian; nieporozumienie stąd, iż czerwonoskórcy nie pojmowali, że można ziemię kupować i sprzedawać. To, co jedni uważali za cenę kupna, wypłaconą, tamci mieli za podarunek wzajemnej grzeczności za to, że się obcym pozwoliło na jakiś czas przebywać wśród siebie. I tak mają się rzeczy w każdej dziedzinie życia, wszędzie a wszędzie, gdzie dwie odrębne cywilizacje się stykają. Synteza absolutną niemożliwością, gdyż niemożliwa współmierność.
 • @Husky ona także w/g Białasa i tej z Antypodów rasistka jak Fallaci i ja.
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/24/825/360/2c12a13efac2448d8e1171411b8532ba.jpeg
  Norweska pisarka mówi wprost: "Islam atakuje. Nas, świat Zachodu. (...) Żadna inna religia nie ma w sobie takiego pierwiastka przemocy"...Większość muzułmanów podąża za nietolerancyjnym fundamentalizmem Mahometa. I z tym mamy problem w Europie. I z tym islamem walczę i taki islam krytykuję. Żadna inna religia nie ma w sobie takiego pierwiastka przemocy powiedziała Hege Storhaug. Storhaug to norweska pisarka, feministka i obrończyni praw człowieka. Zasłynęła krytyką islamu, co w Europie Zachodniej rzadko spotyka się z akceptacją elit. Pytana przez Piotra Ibrahima Kalwasa, czy stoimy w obliczu wojny cywilizacji, odpowiedziała:
  Tak. Islam atakuje. (…)Nas, świat Zachodu.
  Opowiedziała też jak dziś wyglądają ulice Oslo.
  Są pełne nikabów i hidżabów, pełne brodatych mężczyzn w galabijach
  — stwierdziła.
  Storhaug mówi o tym jak zmienił się jej kraj.
  Zawłaszczenia Norwegii i Europy przez islam. Brzydko brzmi, prawda? Ale popatrz na fakty. Kilka tysięcy muzułmanów 25 lat temu i ponad 200 tysięcy teraz. To przeraża, ja kocham moją kulturę, mój kraj, moją tradycję, widzę, jak na moich oczach to wszystko ginie, zawłaszczane przez kulturę i cywilizację diametralnie różną od mojej. Nie poznałbyś dzisiaj ulic Oslo
  — powiedziała.
  Jak odbiera Polaków mieszkających w Norwegii? Od lat buduje się mit, że polscy imigranci nie różnią się niczym od tych wyznających islam. Storhaug tłumaczy na czym polega różnica:
  Polaków i muzułmanów łączy religijność. Tylko, że ona u Polaków jest zupełnie nieinwazyjna, nikomu nie przeszkadza. Różnice? Nieporównywalnie większa zdolność integracyjna Polaków, bliska Norwegom obyczajowość europejska. Polacy nie obrzezują dziewczynek, nie mordują „honorowo” kobiet, nie wzywają do ”świętej wojny” i zazwyczaj ciężko pracują. Problemów z Polakami i przybyszami z Europy Wschodniej nie można porównywać z problemami z muzułmanami
  — stwierdziła.
  Zwraca też uwagę na problem radykalizacji środowisk muzułmańskich, które przez lata nie stanowiły takiego problemu w jej ojczyźnie.
  Społeczność muzułmańska w Norwegii ulega radykalizacji, ćwierć wieku temu nie znałam żadnego muzułmanina norweskiego głoszącego fundamentalizm, teraz są ich tysiące. Głoszą fundamentalne idee z meczetów, portali internetowych, w kazaniach i w mediach powiedziała.
  Mówi wprost, że z żadną grupą imigrantów nie ma takich problemów jak z muzułmanami. Otworzyliśmy nasze serca i kieszenie na przybyszów z biednego świata na wielką skalę. Jest tu ogromna liczba azylantów z różnych zakątków świata. Imigrantów ekonomicznych kolejne setki tysięcy, w tym Polacy. Z żadną z tych grup nie ma takich kłopotów, co z muzułmanami. Nikt nie jest tak niewdzięczny za pomoc jak muzułmanie, nikt tak nie lekceważy naszych wartości i naszej kultury, co muzułmanie. Polacy, nawet jeśli nie pomnażają naszego majątku, to nie czynią nic złego. Wielu zostaje na stałe, wchodzą w związki małżeńskie z Norweżkami i Norwegami, asymilują bez problemów. Uczą się języka i naszej kultury, ich dzieci chodzą do norweskich szkół, stają się jednymi z nas, jednocześnie zachowując polską kulturę. Muzułmanie, przykro mi, w większości nie integrują się, albo dużo wolniej i z oporami. A o asymilacji to w ogóle trudno mówić stwierdziła.
  Prowadzący wywiad Piotr Ibrahim Kalwas próbował porównać działalność islamskich imamów do tego, co robią nielubiani przez lewicę polscy księża. Dostał celną odpowiedź od Storhaug.
  Kalwas: Mamy i w Polsce swoich „kapłanów nienawiści”.
  Storhaug: Nawołują do świętej wojny? Do kamienowania kobiet, homoseksualistów, do chłostania pijących alkohol, do segregacji płciowej, do zabijania „niewiernych”?
  Kalwas: Nie.
  Storhaug: Żadna religia nie głosi takiej przemocy jak islam.
  Ps..Wartość potępień bandytyzmu islamskiego przez Norweską pisarkę jest tym większa, że głosiła do niedawna liberalne bzdety ociekające od nienawiści do mężczyzn i chrześcijaństwa. Rzeczywistość ryknęła! Szanowna pani, was już nie ma. 2-max 3 generacje i cały tzw. zachód będzie zislamizowany. Do tego spłynie wasza rzeka krwi. Nie chcecie miłosiernego Jezusa będzie bandyta-pedofil Muhamed. Należy zapytać dlaczego naród norweski wybiera polityków, którzy ten naród prowadzą do zagłady? Co się z wami stało? Zero instynktu zachowawczego. Jeszcze kilkanaście lat i was nie będzie. Kalwas to kochający islam i nienawidzący polskości i chrześcijaństwa wariat z GW. Polakożerca, grafoman i pupilek Żakowskiego. Pewnie wyborca PO. Obrzydliwość. Kalwas jest muzułmaninem ale krytykuje islam, tak samo jak Hege! "Przeczytajcie jego -"Egipt, haram i halal". Książkę Hege -"Islam. Jedenasta plaga" polecam Nyczowi i "totalnej opozycji." !!! Międlar opisał tych naczelnych świętoszków- Polaka, Gądeckiego, Nycza, Pieronka. Zaczosnkowani, masoni i sprzedajni jak ci kupcy z biblijnej świątyni których przegonił Jezus.
 • @kula Lis 67 14:45:06
  co do Pana Białasa i Pani Tiamat mam odmienne zdanie od Pana.. chociaż Pani Tiamat mnie irytuje czasem.. ale Pan też ;)
 • @wk..ny 16:09:56
  Tytuł z wczorajszego El Pais''La mafia hace caja con la migración''-Mafia robi kasę na imigracji. Oraz..

  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/24/825/360/ba46fe14d2f44fcbbdc7e16279d4f75d.jpeg

  http://wpolityce.pl/swiat/345725-hiszpanskie-sluzby-uratowaly-200-migrantow-na-morzu-srodziemnym-byli-to-afrykanie-ciekawe-czy-w-ich-krajach-trwa-wojna
  Ps..Nie uratowanych a przetransportowanych bo kolejka już była duża. Nie wiedziałem że ci Syryjczycy tacy czarni...ANI jednej KOBIETY SAME UCIECHY-NIERY gotowe do koopulacji.. BATOGIEM przegnać to towarzystwo dać po bananie lusterku i wianuszku paciorków. Brawo Hiszpania, zdrowi czarni chłopcy ubogacą hiszpańskie dziewczyny. Jakie hiszpanki są ładne i jakie miłe, byłem wiele lat temu, naprawdę, szkoda ich. I ten megaponton z ciapatymi po przepłynięciu setek mil morskich nie nabrał wody, nie przebił się przypadkiem? Bardzo ciekawe!
 • @Husky 21:33:27
  Mocne! Jerzy Grunwald o imigrantach w Szwecji: "Paru liberalnych oszołomów z Brukseli każe nam integrować się z kulturą opóźnioną w rozwoju"..To, co się dzieje na świecie, to, czemu dziś liberalno-lewicowy świat każe nam zaprzeczać, to coś, co widać gołym okiem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. To brzmi bardzo groźnie, ale moje poglądy się radykalizują. Zabieram głos w tematyce uchodźców, fanatycznej polityki migracyjnej, która ma miejsce w Europie – to wręcz zabijanie naszej cywilizacji. Wygląda na to, że celowo jest to szyte grubymi nićmi, ponieważ to, co widzimy jest nie do pomyślenia powiedział w radiowej Trójce Jerzy Grunwald, wokalista, gitarzysta i kompozytor, który w rozmowie z Maciejem Pawlickim w audycji „Cogito ergo…” zrelacjonował, jak wygląda sytuacja z imigrantami w Szwecji. To, co się dzieje na świecie, to, czemu dziś liberalno-lewicowy świat każe nam zaprzeczać, to coś, co widać gołym okiem, jest dla mnie nie do zaakceptowania. To brzmi bardzo groźnie, ale moje poglądy się radykalizują. Zabieram głos w tematyce uchodźców, fanatycznej polityki migracyjnej, która ma miejsce w Europie – to wręcz zabijanie naszej cywilizacji. Wygląda na to, że celowo jest to szyte grubymi nićmi, ponieważ to, co widzimy jest nie do pomyślenia powiedział w radiowej Trójce Jerzy Grunwald, wokalista, gitarzysta i kompozytor, który w rozmowie z Maciejem Pawlickim w audycji „Cogito ergo…” zrelacjonował, jak wygląda sytuacja z imigrantami w Szwecji. Paru liberalnych oszołomów z Brukseli każe nam integrować się z kulturą opóźnioną w rozwoju podkreślił Grunwald. Zwrócił uwagę, że Szwecja przez tan czas, kiedy w niej mieszkał, bardzo się zmieniła.
  Pamiętam Szwecję zupełnie inną – miłych i uśmiechniętych ludzi, którzy przez lata byli oczywiście ludźmi zamkniętymi, ale ostatnie 10 lat, coraz bardziej w myśl narzucania im pewnych standardów myślenia, są to ludzie, którzy nagle stali się zakładnikami we własnym kraju, gdzie wręcz zabrania im się mówić o sytuacji, która ma już bardzo groźne skutki. Zabrania im się jakiejkolwiek polemiki na temat polityki migracyjnej, gdzie każda forma krytyki tej polityki jest postrzegana jako przejaw rasizmu, ksenofobii, nawoływania do nienawiści rasowej podkreślił muzyk. Stwierdził, że cała narracja liberalno-lewicowych polityków w Szwecji spowodowała, że ludzie boją się o tym mówić, bo są za to kary więzienia. Zapytany o to, czy karze się za mowę nienawiści zwrócił uwagę, że to nie jest mowa nienawiści. Mówienie o sprawach, które nas dotyczą, otwartość słowa oraz mówienie tak, jak jest, nazywanie spraw po imieniu jest cząstką naszej konstytucji, bo konstytucja gwarantuje nam wolność słowa, oczywiście bez obrażania kogokolwiek. Natomiast jakakolwiek polemika, niepopieranie polityki migracyjnej, to jest pan ksenofobem. Jeśli nie popiera pan parady gejów, to jest pan homofobem. Jeśli jest pan patriotą, to jest pan faszystą. To o jakiej my demokracji mówimy? pytał Macieja Pawlickiego muzyk. Dodał, że jest wrogiem takiego myślenia i mówić otwarcie. Podkreślił, że w Szwecji przebywa na co dzień i widzi, że Szwedzi stali się zakładnikami we własnym kraju. Ilość popełnionych przestępstw prze imigrantów, przez ludzi, którzy w moim przekonaniu nigdy się nie dostosują, nie zintegrują ze społeczeństwem, sięga apogeum. Fanatyzm terroru poprawności politycznej sięgnął apogeum. Policji zabrania się reagowania na jakiekolwiek przejawy bandytyzmu, gwałtów, gdzie każe się wszystko zamiatać pod dywan. Szef policji na całą Szwecję zabronił nagłaśniania wszystkich przestępstwo popełnianych przez imigrantów. Mamy więc do czynienia z naprawdę bardzo groźnym zjawiskiem mówił Grunwald. Wyjaśnił, że jest to sprawa sprzed około półtora miesiąca. Policjanci, którzy sprzeciwili się temu zakazowi zostali zwolnieniu z pracy. Przyznał, że dla niego coś takiego jest nie do zaakceptowania. Mówię to z pełną odpowiedzialnością. Znajdujemy się w latach 30. w goebbelsowskiej socjotechnice prania mózgów ludzi i zaprzeczenia tego, co widać gołym okiem. Kłamstwo powtarzane sto razy staje się prawdą dodał. Grunwald mówił również, że wiele ludzi emigruje ze Szwecji.
  Tego nie zobaczy pan w liberalnej telewizji, bo tam jest wszystko bardzo gładzone. Szwecja nie jest w tym odosobniona. Cała Europa tak robi, ale Szwecja specjalnie. Jest to dla mnie coś nieprawdopodobnego. Nagle to samo społeczeństwo, które płaci wysokie podatki, które jest w jakimś sensie tłamszone, jest społeczeństwem traktowanym jako stado baranów idących na rzeź podkreślił. Dodał, że spotkał kilku Szwedów w Warszawie i w Sopocie, którzy chcieliby wyemigrować do Polski. Zastanawiał się również, dlaczego Azjaci integrują się w Europie.
  Uczą się języka, zakładają swoje biznesy, płaca podatki. Twierdzę, że muzułmanie, ludzie reprezentujący islamską ideologię nie zintegrują się, ponieważ oni przyjeżdżają po zasiłki, w myśl swobód demokratycznych, które daje im zachodnia Europa i oni po cichu narzucają swój porządek. Islam jest taką religią, która toleruje inne religie, jeśli są w mniejszości. Jeśli będą w większości, tolerancja się skończy. Musimy bacznie to obserwować, bo sytuacja dąży do rozmiarów, które lada dzień mogą przybrać rozmiary niewyobrażalne stwierdził muzyk. Przyznał, że sam był uchodźcą, emigrantem i tym ludziom należy pomagać, ale nie zapraszać muzułmanów. To są ludzie, którzy są opętani chorą, najbardziej morderczą ideologią wszech czasów, jaką jest islam. Islam nie jest religią, islam jest ideologią podkreślił Jerzy Grunwald.
  Wracając do słów, kultura muzułmańska jest zacofana podkreślił, że to jest średniowiecze. Tam kobieta nie ma żadnych praw, jest porównywana z kozą. Nie może prowadzić samochodu, jest oficjalne przyzwolenie na bicie kobiet wyjaśnił muzyk. Zwrócił uwagę, że jeżeli Polacy i polski rząd będą mądrzy, to nie dopuszczą do tego, żeby ci ludzie byli w Polsce i spowodowali to, co spowodowali w Europie Zachodniej, gdzie ludzie boją się wychodzić na ulicę i są więźniami we własnym kraju.
  Ps..Grunwald ma 100% racji-u nas też te matoły z Brukseli za wszelką cenę chcą zrobić z narodu bezmyślne barany. W Unii Europejskiej NIE MA DEMOKRACJI bo nie ma wolności słowa i jest terror wobec inaczej myślących. PiS boi się jednak otwarcie o tym mówić na forum europejskim, bo to oznacza ostateczne zerwanie.
  Muslimy po prostu w ramach szariatu naśladują swojego guru Mohameta, który idąc z Mekki do Mediny kradł, gwałcił i zabijał! To samo robią obecni kozojebcy! Oni rozumieją tylko język siły!
 • @Husky 21:33:27
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/25/825/364/83373bb0b4e940b1a7b3a3b2a9d0b6d1.jpeg
  Czy to strategia PO na wybory samorządowe?! Schetyna zaprasza uchodźców do polskich miast... nawet bez zgody rządu (!). Pierwszy ma być Poznań...Platforma Obywatelska zapowiada, że zdominowane przez nią samorządy będą przyjmowały uchodźców i to bez pytania o zdanie mieszkańców, tak rozpoczyna swoje przygotowania do kampanii w wyborach samorządowych. Pierwszy ma być Poznań i inne duże miasta. Wygląda na to, że najłatwiej składa się obietnice w sprawach, na które nie ma się wpływu. Złożyłem taką deklarację, że samorządowcy Platformy Obywatelskiej, marszałkowie, prezydenci, wierzę, że Kościół Katolicki będzie nam mógł w tym wszystkim pomóc, otworzy się i będzie mógł pomóc tym najbardziej potrzebującym, którzy dzisiaj są w krajach objętych działaniami wojennymi mówił w czwartek Grzegorz Schetyna.
  Kilka dni później przyznał, że rozmawiał w tej sprawie z prezydentem Poznania Jackiem Jaśkowiakiem. Zapytani przez reporterów „Wiadomości” mieszkańcy Poznania nie kryją zdziwienia i oburzenia.
  Jeśli zdeklarują się, że pójdą do pracy i będą zarabiać sami na siebie, to ok, ale wiemy wszyscy, że tak nie będzie powiedziała mieszkanka Poznania. Niosą ze sobą różne dziwne, agresywne zachowania oraz nieuleczalne choroby. Potem są zamachu. Chyba nie chcemy skończyć jak Londyn? dodała inna Poznanianka. Poznaniacy wypowiadający się w tym temacie przyznawali, że nie chcą żyć w strachu, chcą spokoju dla dzieci i wnuków. Przypomnijmy, że ostatnie sondaże pokazują, że przeciwko przyjmowaniu imigrantów jest 85-95 proc. Polaków.
  Zdaniem Andrzeja Halickiego, sondaże nie maja znaczenia, bo jeżeli „ktoś stracił dach nad głową, potrzebuje leczenia, to żadna ordynacja ani wybory nie mają tu nic do rzeczy”. W pomyśle Platforma jest wspierana przez swoich koalicjantów z PSL. Twierdzą jednak, że to rozwiązanie czysto hipotetyczne. To, czy inicjatywy samorządowców będą mogły być realizowane, zależy od rządu przyznał Jarosław Kalinowski. Przypomnijmy, że unijni przywódcy, na ostatnim szczycie, decyzję o relokacji uchodźców odłożyli na październik. Powodem tego mają być zbliżające się wybory w Niemczech, do których Angela Merkel chce spokojnie doprowadzić. To właśnie Angela Merkel sprowadziła uchodźców do Niemiec, czym zaogniła kryzys. Chce więc w trakcie kampanii unikać sporów na ten temat.

  Ps..Doszukiwanie się logicznego myślenia u tego człowieka jest niepoważne. Można zrobić dwie rzeczy. Wprowadzić zarządy komisaryczne w łamiących prawo samorządach. I druga, można dla przykładu obić mordy kilku głupkom. Oby to był gwóźdź do trumny PO/PSL, N. ,Lewactwa!!! Stop islamizacji Polski ! Precz z ruchaczami kóz z PO/PSL, etc.. ! Celowanie na elektorat żeński. Szczególnie kobiety mogą być wdzięczne PO, że im sprowadzą biednych, skrzywdzonych uchodźców - młodych, sprawnych chłopców wieku poborowym z ciemną karnacją. Proponuję wynająć 10 grup po 8 osób z Niemiec tzw. migrantów i podjechać pod domy Platfonsów czyli Schetyny, Jaśkowiaka, Kierwińskiego, Halickiego, Adamowicza, Kopacz itd. i czekać na reakcję tych baranów będzie bezcenne. Rozumiem, że gdyby doszło co do czego - to udostępnią własne mieszkania i zapewnią pokrycie kosztów z własnej kieszeni, a nie ze środków publicznych.
 • Co na to filokozojebiec Białas i ta jego "ekspert" od wszystkiego czyli od niczego z Antypodów?
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1498403752163835101152.jpg
  Australia: Starcia w czasie antyislamskich protestów. W Melbourne w Australii doszło w niedzielę do antyimigracyjnego marszu. Setki uczestników niosło australijskie flagi. Manifestacja została zorganizowana przez ugrupowanie True Blew Crew sprzeciwiające się napływowi uchodźców, polityce otwartych granic i "islamizacji" Australii.
  Podczas demonstracji doszło do starcia uczestników antyimigracyjnego marszu i osób biorących udział w antyrasistowskiej kontrmanifestacji. Policja użyła gazu pieprzowego. Dwie osoby zatrzymano; zarekwirowano nóż i kastet. "Służby musiały zastosować gaz pieprzowy, kiedy kilku protestujących próbowało przerwać kordon policyjny" - oświadczył rzecznik policji. Kilka osób otrzymało pomoc medyczną. Demonstrujący po przeciwnej stronie trzymali transparenty z hasłami antyrasistowskimi. Jak wyjaśnia agencja Reutera, po tym, gdy w Australii doszło do serii ataków przeprowadzonych przez islamskich radykałów, coraz większym poparciem cieszą się w kraju nacjonalistyczne i antyimigracyjne działania. We wrześniu 2014 r. władze Australii podniosły stopień zagrożenia terrorystycznego z umiarkowanego na wysoki. Jako powód podano rosnące obawy przed zamachami w kraju ze strony zwolenników dżihadystów.
 • @Husky 21:33:27
  Domagają się od Polski „korytarza”? Czy kapitulacji? Skojarzenia niestety uprawnione
  Rzadko wypowiadam się przeciwko swojemu biskupowi. Prawdę powiedziawszy – nie zrobiłem tego nigdy. Niestety nadszedł ten pierwszy raz. Kardynał Kazimierz Nycz wzywa do działania w kwestii „korytarzy humanitarnych”, wzywa do przyjmowania uchodźców do 10 tysięcy polskich parafii. Te parafie nie są jednak wydzielonymi obszarami pod zarządem kardynała Nycza, te parafie to Polska. Zbyt wiele sygnałów świadczy o tym, że wołanie o „korytarze” to niestety jedynie kamuflaż prawdziwych intencji. „Korytarza” domagano się już od Polski w 1939 roku. Uprawniona jest obawa, że po „korytarzach” nastąpi otwarcie bram i wkroczenie tych, których nie zapraszaliśmy. Po to, by zmienili nasz dom wedle swoich, nie naszych planów.
  Spór „przyjmować czy nie przyjmować” liberałowie i lewica próbują przedstawić jako „solidarność czy brak solidarności”, a potem – jak to uwielbiają robić – zawstydzać Polaków. Robią to dziś razem z chłystkiem na stolcu prezydenta przebrzmiałej potęgi, który poucza nas o wartościach, a zapomniał albo może w ogóle nigdy nie wiedział, że państwo francuskie w latach 1942-44 gorliwie wyłapywało francuskich Żydów oraz Żydów uchodźców i ładowało ich na transporty do niemieckich obozów śmieci Auschwitz, Majdanka, Sobiboru. Do Auschwitz zbudowanego w roku 1940 pierwotnie dla Polaków. Gdzie Niemcy zamordowali 80 tysięcy Polaków, kilkaset tysięcy polskich Żydów, ponad trzysta tysięcy Żydów węgierskich i kilkadziesiąt tysięcy Żydów francuskich, ochoczo przez Francuzów wyłapanych i przysłanych do niemieckich fabryk śmierci przez francuski rząd. Państwową ideologią i praktyką Francji było więc wydawanie Niemcom Żydów na śmierć - wtedy, gdy rząd polski – jako JEDYNY na świecie – ratowanie Żydów przed niemieckim, państwowym „Endlosung der Judenfrage” („ostatecznym rozwiązaniem kwestii żydowskiej”) wpisał w swe cele wojenne, a za wydanie Żyda niemieckim, przemysłowym mordercom karał polskich szmalcowników śmiercią.
  Ta dygresja nie jest od rzeczy. Ówczesne niemieckie domaganie się „korytarza” przez polskie terytorium było słabo zakamuflowanym, butnym i bezczelnym domaganiem się złamania woli polskiego państwa i narodu. Było początkiem „naprawiania” Europy przez zbrodniczych szaleńców. Uznali oni, że demografię należy zmienić, jednym dać „Lebensraum” (przestrzeń życiową), innych zepchnąć. Przesiedlać całe narody wedle chorej wizji narodowo-socjalistycznych i międzynarodowo-socjalistycznych uzurpatorów, łamiąc wolę tychże narodów i ich demokratycznych władz. Niestety analogie uprawnione. Dzisiejsze niemieckie i francuskie domaganie się od Polski „korytarza” czy „korytarzy” także jest butnym żądaniem złamania woli polskiego państwa i narodu. Polska bez przechwałek i unijnych funduszy przyjęła milion Ukraińców z państwa, które jest w stanie wojny. Przyjęła tysiące Wietnamczyków i Chińczyków. Bo widzimy, że nie chcą zmieniać Polski wedle swojej cywilizacji.
  Elity, które szafują polit-poprawną deklaracją solidarności bez brania za nią odpowiedzialności nie są wiarygodne. Jeśli kardynał Nycz chce dać dobry przykład – niech najpierw stanie na czele komisji, która wyjaśni dlaczego mieszkający w Górze Kalwarii czeczeńscy muzułmanie terroryzują okolicznych Polaków i otwarcie mówią „tam gdzie jesteśmy my, tam jest państwo muzułmańskie”. Niech kardynał Nycz zaproponuje rozwiązanie tej sytuacji, a potem przypilnuje jego realizacji – czy okaże się skuteczne. Jeśli odniesie sukces, jeśli w Górze Kalwarii ustanie imigrancki horror i zalążki „muzułmańskiego państwa”, wtedy niech kardynał zaprosi prześladowaną, syryjską rodzinę – i na czas ich pobytu w Polsce - odda jej swój apartament. Sam niech zamieszka tuż obok i weźmie pełną odpowiedzialność za gości przez cały okres ich pobytu. O to proszę kardynała Nycza, mojego biskupa, za którego mądrość i zdrowie modlę się co tydzień.
  Wierzę, że mój biskup w swej szlachetności nie rozumie do czego jest używany. Istotą sprawy jest wolność. Pytanie brzmi – czy uzurpatorzy przyjmujący rolę Wielkich Inżynierów mają prawo mieszać narodami, decydować za nich, narzucać im swoje wizjonerskie pomysły jak na nowo urządzić świat. Przez wieki Francuzi budowali swą potęgę na kolonizowaniu innych narodów, ich duma – Luwr – roi się od kradzionego. Niemcy wielokrotnie próbowali podbijać nowe terytoria i zniewalać sąsiednie narody siłą militarną i masowymi mordami, od kilku dekad wiedzą już, że dziś skuteczniejsza bezwzględna ekspansja gospodarcza, co czynią bardzo skutecznie, mniej lub bardziej otwarcie. Ani Niemcy, ani Francuzi nie wyzbyli się jednak buty i poczucia wyższości „rasy panów”. Tych, co wiedzą lepiej, innym wydają rozkazy, oczekują jedynie milczenia i potakiwania. Za to chwalą, poklepują, dają ordery i dobre posady.
  Chcą decydować za Erytrejczyków, że mają zamieszkać w Polsce, podczas, gdy Erytrejczycy wolą w Niemczech. Chcę decydować za Polaków, że mają mieć – jak Szwedzi – w swych miastach strefy muzułmańskie „no-go”, do których nie będzie im wolno wejść, że mają – jak dziś Niemcy – bać się głośno mówić co myślą i opisywać, co widzą.
  Tym razem jednak zderzają się z realnym poczuciem zagrożenia milionów Europejczyków. 91% Greków, 80% Włochów, 65% Francuzów, 65% Polaków i nawet 59% Niemców NIE popiera imigracyjnej polityki Komisji Europejskiej. Francuzi, Niemcy, Szwedzi, Holendrzy mają już w swoich krajach wewnętrzne muzułmańskie państwa, które rozrastają się bardzo szybko. To samo chcą narzucić Polakom, Węgrom, Czechom, Słowakom. Bo wiedzą, że zachowanie bezpieczeństwa w tych krajach przeniesie szybką zmianę proporcji cywilizacyjnych. Z trawionych nieustanną wojną domową kalifatów Niemiec, Szwecji, Holandii i Francji miliony ludzi wyemigrują do bezpiecznego, gospodarczego i cywilizacyjnego centrum Europy – do Warszawy, Gdańska, Poznania, Pragi, Bratysławy, Budapesztu. Wraz z nimi inwestycje, produkcja, usługi, kultura. Dobrobyt, siła i nadzieja. O to jest ta wojna.
  autor: Maciej Pawlicki

  Ps.. Nycz jak Bacerowicz- "musi odejść!"...Nie Koran tylko Ewangelia ks.Biskupie. Nycz zapomina, że biskupi już wisieli na warszawskich latarniach. Nycz to zasługa Sakiewicza z Gazety Polskiej któremu Wielgus nie pasował!!!! Po zaciętej gębie Nycza widać że to gnida. Warszawa ma takiego biskupa na jakiego zasługuje. Podobnie Poznań i Gniezno. Reszta jest OK. Nie rozumiem, czy Nycz ma uprawnienia takie jak rząd? Ja głosowałem na PiS nie na Nycza, kto dał mu prawo wbrew woli Polaków i rządu decydować o naszym losie. Jak on śmie! A może Kardynał Kazimierz Nycz wyjedzie na misję. Zabierze ze sobą swoich przyjaciół. Niech kardynał Nycz wyjedzie do Syrii i będzie tam pomagał osobiście? To żadna sztuka wysługiwać się wiernymi i ich pieniędzmi. Niech Kardynał zrobi wreszcie coś dla Polski, sam własnymi rękami. Gdzieś zapisane jest,że Polska po raz kolejny uratuje Europę przed muzułmanami. Sobieski ich przegonił, a my ich nie wpuszczajmy. Niemcy i Francja niech sobie rządzą, ale nie w Polsce. Niech nas straszą,obrażają, ale i tak my mamy racje. Schetyna, Tusk, Adamowicz, Karnowski z Sopot czy ten z Poznania niech sobie nie myślą, że będą rozwalać państwo od środka. Polacy wiedzą co im grozi, gdy wpuścili te islamy do Polski.

  Apel kościoła czeskiego i węgierskiego do polskiego rządu, polskich biskupów i polityków. Kardynał Nycz-zdrajca!!

  https://www.youtube.com/watch?v=Plqn91mrGMs

  Sumienie Ryszarda P. W jaki sposób Petru nawołując do przyjmowania uchodźców, troszczy się o nasz kraj?
  http://wieslawg.salon24.pl/788678,sumienie-ryszarda-p
 • @Husky 21:33:27
  Nycz nie pierwszy raz wypowiada się w sposób niegodny. No, cóż już nadeszły czasy Antychrysta. Niestety - działa w Kościele. Polacy instynktownie nie lubią Nycza. Czuje się z daleka fałsz i brak duchowości tego TW. Mają go czym szantażować,a taki nigdy nie będzie dobrym biskupem. Ukrainiec i przechrzta Nycz w Polsce nie ma już czego szukać. Bardzo proszę by opuścił nasz kraj. Już jeden taki był co chciał korytarza. Źle mi się to kojarzy. Nycz też mi się źle kojarzy. Nycz jest już skompromitowany. To posłuszny karierowicz o ciasnym intelekcie. Od początku postać odpychająca i mierna. To przez takich ludzie odchodzą od kościoła zniechęceni brakiem zasad i durnotą. Eurokołchoz nie dysponuje jeszcze narzędziem terroru czyli własną muzułmańską armią. Lewactwo mogłoby użyć jej przeciw Polakom. Usuniecie zdrajców Polski z życia publicznego to RACJA STANU. Nycz jak pan śmie wzywać parafie do przyjmowania "uchodźców", kto dał panu prawo, nie zgadzam się ani miliony Polaków na taką bezczelną akcję. Może ktoś wie, czy w przyjęciu postmodernistycznej koncepcji gościnności absolutnej (domagającej się od gospodarza samozniszczenia) jest jakieś drugie dno? Pieniądze z Niemiec? Coś innego?
 • @Husky
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/06/25/825/360/4c15c734806c436ba5bc4667226313cb.jpeg

  Najpierw oficer Bundeswehry, teraz ukraińska rodzina, czyli o tym jak łatwo udawać syryjskich uchodźców w Niemczech. W kwietniu niemiecka policja aresztowała porucznika Bundeswehry podejrzanego o przygotowywanie zamachu terrorystycznego. Oficer prowadził „podwójne życie” podając się za syryjskiego uchodźcę. Twierdził, że jest sprzedawcą owoców z Damaszku. W 2015 roku złożył podanie o azyl. Nikt nie zwrócił uwagi na to, że nie zna arabskiego. Mężczyzna otrzymywał zasiłek i dostał mieszkanie, opłacane z kieszeni podatników. To, że nie wygląda na Syryjczyka, także nie zwróciło uwagi pracowników Federalnego Urzędu ds. Migracji (BAMF). Jak się okazuje kuriozalny przypadek oficera Bundeswehry, który uwidocznił niebezpieczne luki w systemie rejestracji uchodźców oraz brak efektywnej kontroli tożsamości przybywających do Niemiec imigrantów, nie był odosobniony. Za syryjskich uchodźców podawała się bowiem cała rodzina Ukraińców, która przybyła we wrześniu 2014 r. do Niemiec, a następnie złożyła podanie o azyl. Jako Syryjczycy. BAMF rzeczywiście przyznał rodzinie w 2015 r. azyl oraz status uchodźców. Pisemnie. Urzędnicy z rodziną – jak pisze niemiecki dziennik „Die Welt” – nigdy się nie spotkali osobiście. Prawo pobytu zostało udzielone ot tak, na fali tzw. polityki otwartych drzwi i narzuconej odgórnie kultury powitania. Kontroli tożsamości nie było. Rodzina otrzymała lokum w obozie dla uchodźców w okręgu Borken w rejencji Münster oraz zasiłek. I zapewne doczekałaby się w końcu własnego mieszkania, gdyby nie chwaliła się swoim oszustwem. Ukraińcy mówili innym mieszkańcom obozu, by także podawali się za Syryjczyków, bo „niemieckich urzędników łatwo oszukać”. Śmiali się, że „głupi Niemcy” nawet nie zauważyli, że żaden z nich nie mówi po arabsku. Ta informacja trafiła w końcu do BAMF, który cofnął swoją decyzję o przyznaniu rodzinie azylu. Na tym sprawa pewnie by się skończyła, ale Ukraińcy zaskarżyli decyzję BAMF do sądu. Według nich nie można ot tak cofać decyzji administracyjnych, bo to godzi w zasadę „bezpieczeństwa prawa”, która chroni obywateli przed samowolą urzędników. Ukraińcy przed sądem zapewne przegrają, bo otrzymali azyl na podstawie fałszywych przesłanek, ale to Niemcy są tu prawdziwymi przegranymi. Oficer Bundeswehry i rodzina z Ukrainy to bowiem zapewne tylko wierzchołek góry lodowej. Według agencji Frontex 14,2 proc. imigrantów, którzy dotarli w 2015 r. do Europy jako Syryjczycy, tak naprawdę pochodziło z innych krajów – z Iraku, Palestyny, Maroka. Podobnie wyglądała według Frontexu sytuacja w 2016 r. Na dodatek – jak twierdzi agencja – większość domniemanych uchodźców z Syrii została sprawdzona wyłącznie w tzw. systemie ekspresowym, czyli pytano ich o nazwę najwyższego szczytu w Syrii, o nazwę waluty i imię i nazwisko przedostatniego syryjskiego prezydenta. Jeśli znali odpowiedź na te pytania, uznawano ich z automatu za Syryjczyków. Nawet sfałszowany paszport nie stanowił przeszkody w otrzymaniu azylu, bowiem w wielu przypadkach, jak przyznała Federalna Policja Kryminalna (BKA) „nie dało się jednoznacznie stwierdzić, czy dokument jest fałszywy czy nie”. Choćby gdy nosił wyraźne ślady użytkowania.
  W produkcji tego typu dokumentów wyspecjalizowały się przestępcze bandy w Turcji. W 2016 r. ponad 40 proc. Marokańczyków, którzy nielegalnie przybyli do Europy, podawało się za Syryjczyków. To są oficjalne dane, powszechnie znane. A na pewno są znane niemieckiemu urzędowi ds. migracji. Szef MSW Niemiec Thomas de Maiziere mówił wielokrotnie publicznie, że aż 30 proc. Syryjczyków jest jego zdaniem fałszywych i pochodzi z innych krajów Afryki oraz Bliskiego Wschodu.
  Ideologiczne zaślepienie, polityczna poprawność oraz praktyczna niemożność sprawdzenia wszystkich przybywających do Niemiec imigrantów spowodowały jednak, że zaniechano efektywnej kontroli przybyszy. Syryjczykiem był ostatecznie ten, kto się za niego podawał. Bo jak tu weryfikować, czy to Syryjczyk? Przecież on twierdzi, że jest Syryjczykiem, i to powinno zamknąć sprawę, kwestionowanie tego to niemal nazizm. Biedny człowiek ucieka przed wojną, a tu okrutny urzędnik zadaje mu podejrzliwe pytania. To wszak skandaliczne! Pytań więc nie zadawano. Takich przypadków jak ukraińska rodzina, gdzie azyl został przyznany na podstawie pisemnego podania, bez osobistego spotkania z wnioskodawcą, były tysiące. Po skandalu z oficerem Bundeswehry, który udając uchodźcę z Syrii uzyskał azyl w Niemczech, BAMF postanowił sprawdzić, czy przy wcześniejszych decyzjach nie popełniono podobnych błędów. Przykład ukraińskiej rodziny pokazuje, że popełniono, pytanie tylko w ilu przypadkach.
  autor: Aleksandra Rybińska
  Ps..Fryce zawsze były głupie i tak to zostało. Jak u Hitchcocka, czekam na następne odcinki ...
 • @Husky
  "Uchodźcy" jeżdżą na wakacje do rodzinnych krajów mimo że są w nich tak strasznie prześladowani


  Anna Wiejak http://prawy.pl/52778-uchodzcy-jezdza-na-wakacje-do-rodzinnych-krajow-mimo-ze-rzekomo-sa-w-nich-przesladowani/


  Mimo że twierdzą, iż w kraju pochodzenia czekają ich sądy i kary, coraz więcej azylantów mieszkających w Niemczech podróżuje do swoich rodzinnych krajów na wakacje.

  Niemieckie Federalne Biuro ds. Migracji i Uchodźców (BAMF) zauważa, że coraz większa liczba uchodźców jeździ z powrotem do krajów, w których rzekomo są zagrożeni i z których uciekli. Rzecznik prasowa BAMF powiedziała, iż mają świadomość takich przypadków dzięki współpracy z policją federalną.

  Mimo tej świadomość BAMF nie sporządza jednak jakichkolwiek statystyk w tej kwestii, zatem nie sposób jest podać na ten temat nawet przybliżonych danych. Wiadomo jedynie, iż nie są to pojedyncze przypadki i może to być zjawisko powszechne, na co zresztą zwraca uwagę wspomniana instytucja.  BAMF zauważa także, że obecnie w Niemczech nie istnieje prawo, które powstrzymywałoby migrantów od podróżowania do krajów pochodzenia, kiedy już zostanie im przyznany status uchodźcy. Według agencji niektóre z przypadków wyjazdów są uzasadnione, jak na przykład poważna choroba bliskiego krewnego.

  Unijne regulacje przewidują, że jeżeli dana osoba uzyska status uchodźcy, nie traci go z chwilą wyjazdu do ojczyzny.

  Mimo tego BAMF informuje, że jeżeli wyjazd okaże się wyjazdem wakacyjnym, niezgodnie z deklarowanym celem i zostanie to potwierdzone, może prowadzić do cofnięcia statusu uchodźcy. Niemcy nie są jedynym krajem, w którym azylanci udają się do swoich ojczyzn za pieniądze podatników. Jak donoszą szwajcarskie media, w Szwajcarii było tysiące przypadków imigrantów z Erytrei ciągnących zasiłki z kasy państwa i udających się na wakacje do kraju pochodzenia. Imigranci w Szwajcarii złożyli prawie 50 tys. wniosków o pozwolenie wyjazdu, z których większość została zaakceptowana.

  Erytrejczycy – jak wynika z danych zgromadzonych przez Frontex – są jednymi z najczęściej podróżujących do ojczyzny. Zdaniem funkcjonariuszy Frontexu zdecydowana większość tzw. uchodźców przyjeżdża do Europy jedynie z przyczyn ekonomicznych.

  W celu uzyskania statusu azylanta wielu migrantów chwyta się naprawdę niezwykłych metod, aby ich wniosek o azyl nie został odrzucony. Jednym z nich jest przyznawanie się do morderstw i innych zbrodni, które mogłyby prowadzić do kary śmierci w ich krajach ojczystych. Prawo UE zabrania Niemcom oraz pozostałym krajom członkowskim deportowania migrantów do krajów, w których mogą ich spotkać tortury albo śmierć.

  Źródło: Breitbart
 • @Husky
  http://niezalezna.pl/uploads/imagecache/300s/still2017/1498423797163852101162.jpg
  W Niemczech oszaleli! Ukarano rodziców, bo nie puścili dziecka na wycieczkę do meczetu. Obawiając się religijnej indoktrynacji, rodzice pewnego niemieckiego gimnazjalisty nie pozwolili mu wyjechać razem z klasą na szkolną wycieczkę do meczetu w Rendsburgu. W rezultacie szkoła oskarżyła rodziców o niewywiązanie się z obowiązku szkolnego, sąd zaś nałożył na nich karę w wysokości 300 euro. W sierpniu odbędzie się rozprawa. Sprawa, która ma swój początek w październiku 2016 r. jest bezprecedensowa. Rodzice gimnazjalisty są bezwyznaniowi, a według niemieckiego prawa nikt nie może zostać zmuszony do wejścia do obiektu kultu wbrew swojej woli. Pełnomocnik rodziny Alexander Heuman zaznaczył, że wycieczka do meczetu nie powinna być traktowana jako „uczęszczanie na lekcje”, a „inne zajęcie szkolne”. Magazyn „Focus” podaje, że Heumana jest jednocześnie członkiem krytycznego wobec islamu stowarzyszenia „Pax Europa”. Organizacja ta jest wspierana przez partię Alternative für Deutschland (AfD). Heuman był również aktywistą antyeuropejskiej i antyislamskiej partii Pegida.
  W sprawie chodzi nie tylko o wolność wyznania i poglądów. Decyzję swoją rodzice motywowali obawą o „życie i zdrowie dziecka”. Ojciec 13-latka powiedział, że „nienawiść islamistów do innowierców” i przemoc, którą praktykują muzułmanie, są zagrożenie dla bezpieczeństwa. Meczet w Rendsburgu jest wskazywany przez Urząd Ochrony Konstytucji, czyli niemiecką służbę bezpieczeństwa, jako ekstremistyczny oraz antysemicki.

  Ps..Jeśli Niemcy chcą przetrwać, to chyba muszą pogonić to zbiorowisko świrów, zwane "rządem" i wziąć sprawy w swoje ręce. O ile nie jest za późno. Merkel kiedyś powiedziała że islam należy do Niemiec. Powiedziałbym więcej Niemcy należą już do islamu jak większość krajów Europy Zachodniej. Szaleństwo i to w dosłownym znaczeniu tego słowa.Widać, że choremu umysłowo lewactwu bardzo się spieszy do wprowadzenia kalifatu w Niemczech i zaczynam kibicować islamistom, żeby jak najszybciej dopięli swego skoro nawet tubylcy bardzo za tym tęsknią bo znudziła im się wolność. W Niemczech właśnie został uchwalony tzw Bundestrojaner...prawo do całkowitej inwigilacji każdego mieszkańca RFN bez wymogu nakazu i zezwolenia ani sądu ani prokuratury! Jako powód inwigilacji wystarczy podejrzenie znajomego lub sąsiada o oszustwo podatkowe...Czytajcie Altiero Spinelli - Manifest z Ventotene. On wszystko tłumaczy eurokomunistom, którzy rządzą Unią, brakuje tylko armii. Czy myślicie, że ta armia będzie walczyć z Rosją? Turcją? a może USA? Gówno z tego. Wg manifestu armia jest potrzebna do spacyfikowania takich krajów jak Polska, Węgry, Czechy, Słowacja. Nigdy nie wolno nam zapominać o Manifeście z Ventotene i o tym, że nazwisko Spinellego widnieje nad wejściem do budynku parlamentu UE, i o takich wrogach Narodu jak Róża Thun, która należy do Grupy Spinelli w PE nastawionej na utworzenie superpaństwa europejskiego i zniszczenie narodów Europy, choćby za pomocą migrantów. UE to tylko kolejna odsłona marksizmu.
 • @kula Lis 67 08:52:09 To, to jeszcze pikuś.
  Obejrzyjcie ten film, a włosy Wam dęba staną. Trzeba jak najprędzej odłączyć się od tego szamba ! Lewactwo = choroba psychiczna na tle seksualnym i samo destrukcji ! A tak poza tym to dobra robota trzeba obnażać to zboczenie. Sodoma i gomora według standardów unijnych! Berlin to nowy Babilon. Upadek Cywilizacji ... Upadek Rzymu przebiegał podobnie. Już czas przygotować broń na zombie, czyli wilcze doły z naostrzonymi kołkami, a w krzakach beczki z paliwem, by spalić robactwo. Edukacja w Niemczech porażający obraz upadku Zachodu

  https://www.youtube.com/watch?v=p5aUDSuruWY

  Debilizm już przekroczył wszelkie granice w Niemczech. Niech odczepią się, ci zboczeńcy od dzieci nie pozwólmy na to w Polsce. Większość dostosowuje się do mniejszości. Od kiedy ten świat się tak popierdolił?
  "Przekonanie, że dzieci potrzebują matki i ojca nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych" 7:00. Właśnie widać co powstaje jak dzieci nie mają wzorców na tym filmie. Kiedyś uważaliśmy frazes "zepsuty zachód" za wymysł komunistów ze wschodu który miał nas zniechęcić do ucieczki na tzw zachód, tymczasem ten frazes dziś pokazuje jak bardzo jest to prawdziwe określenie systemu "wartości" współczesnego zachodu (najbardziej dobitnie to widać na przykładzie Szwecji i Niemiec) ... to jest upadek cywilizacji technicznej która zostanie pochłonięta przez dzikie hordy (: dlatego, że ludzie na tzw zachodzie tracą coś bardzo wartościowego, cennego, nazywa się to instynkt samozachowawczy, wartości tj rodzina, tradycja, ojczyzna itp. , te wartości są fundamentem znacznie bardziej prymitywnych regionów świata które wkrótce nie będą miały większego problemu z przejęciem terytorium cywilizowanych krajów zachodu ... ponieważ ludzie tzw. zachodu tracą świadomość tego kim są i dokąd zmierzają. Niemcy to wieczni niewolnicy różnych półgłówków, wszelkiej swołoczy i lumpenhołoty, która zawsze tańczy jak zagra kapitał. Regularnie śnią snem o wolności niewolnika, który zostaje Panem. Dlatego co jakiś czas muszą mieć reset, po którym stają żebrakami. Dobrze to ujął Churchill - bombardować bez powodu co 50 lat, profilaktycznie. A tak wkrótce będą wyglądały główne wiadomości TV w Kalifacie Germania: https://youtu.be/4cXY0KnDgBE
 • @Husky 21:33:27
  Polecam.
  https://reporters.pl/8260/rodziny-powinny-umrzec-oto-postep-po-szwedzku-wideo/
  https://reporters.pl/2043/dziesiatki-tysiecy-ludzi-w-masowych-grobach-ziemia-odslania-krwawe-zniwo-islamistow/
  Znajomy wracał autobusem z wycieczką z Włoch, na granicy z Austrią stado nachodźców zatrzymywało samochody, wybijało szyby, srali na ręce i rzucali w auta, wyrwali drzwi do luku bagażowego i ukradli bagaże. Policja obserwowała, nie interweniowała.
 • @Husky 21:33:27
  http://niewygodne.info.pl/gify4/muslim-keleti-550.jpg
  W 2015 r. do Poznania trafiło 10 syryjskich rodzin. Do dziś zostały 2 osoby. Reszta uciekła na Zachód...Mało znany fakt - w 2015 roku do Polski, jako uchodźcy, trafiło 50 chrześcijańskich rodzin z Syrii. Fundacja Estera, przy współpracy z urzędem miasta Poznań sprowadziła wówczas do stolicy Wielkopolski 10 rodzin. Po dwóch latach z tych 10 rodzin w Poznaniu zostały tylko 2 osoby. Wszyscy pozostali już po kilku miesiącach pobytu w Polsce, pouciekali na Zachód. Powyższa historia wpisuje się w oficjalne statystyki Urzędu do Spraw Cudzoziemców - Polska dla uchodźców z państw Bliskiego Wschodu jest tylko państwem tranzytowym. Celem są bogate państwa Zachodu. Mitem jest, że Polska nie przyjmuje uchodźców. Polska nie przyjmuje unijnych relokantów z Grecji i Włoch, ale wobec uchodźców, którzy przekroczą polską granicę jak najbardziej stosowane są procedury wyznaczone przez prawo międzynarodowe. Zgodnie z oficjalnymi statystykami Urzędu do Spraw Cudzoziemców (UdSC) w 2016 roku 12 tys. osób wnioskowało w Polsce o azyl i nadanie statusu uchodźcy. Status ten otrzymało jednak tylko 390 cudzoziemców. Dlaczego tak mało? Okazuje się, że zdecydowana większość cudzoziemców (9,5 tys., tj. blisko 80 proc. spośród wszystkich, którzy złożyli wniosek o nadaniem statusu uchodźcy), zanim UdSC podjął w ich sprawie decyzję, zdążyła opuścił nasz kraj udając się (najczęściej) w kierunku zachodniej Europy i nie była zainteresowana kontynuowaniem procedury w Polsce. Historia 10 syryjskich rodzin, które w 2015 roku zostały rozlokowane w Poznaniu, idealnie wpisuje się w to, co możemy wywnioskować z oficjalnych danych UdSC. Polska dla uchodźców (migrantów / imigrantów) z państw Bliskiego Wschodu jest tylko państwem tranzytowym. Celem były i nadal są bogate państwa Zachodu. Stąd też z dużą dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że gdyby nawet doszło do przymusowej relokacji do Polski ludzi docierających obecnie do wybrzeży Grecji i Włoch, to większość z nich w krótkim czasie i tak uciekłaby z naszego kraju tam, gdzie generalnie funkcjonuje lepszy socjal. Skoro zrobiły to syryjskie, chrześcijańskie rodziny, którym zapewniono wikt i opiekę, to tym bardziej zrobiliby to samotni faceci z Afryki czy Afganistanu.

  Źródło: Dramat Syryjczyków w Poznaniu (PolskaTimes.pl)
  Źródło: UdSC: w 2016 r. 390 cudzoziemców otrzymało ochronę międzynarodową w Polsce (Rp.pl)
 • @Husky 21:33:27
  http://niewygodne.info.pl/gify7/no-go-zone-550-2.jpg

  Tych stref, których nigdy w Szwecji nie było, a Kaczyński miał je wymyślić, to właśnie przybyło osiem!!! Szwedzka policja stworzyła listę stref/dzielnic miast, które są "szczególnie narażone na wykluczenie" - informuje dziennik "Dagens Nyheter". Zdaniem funkcjonariuszy tamtejszej policji, są to obszary, gdzie istnieją równoległe struktury społeczne, a ludność narażona jest na ekstremizm religijny. Do listy tej właśnie dopisano kolejnych osiem stref (dzielnice mieszkalne Sztokholmu, Goeteborga, Malmoe, Uppsali, Boras oraz Lund). I pomyśleć, że spora część mediów mainstreamowych śmiała się z Kaczyńskiego, kiedy wspominał o istnieniu takich dzielnic w Szwecji...Przypomnijmy - w 2016 roku szwedzka policja oficjalnie wskazała na istnienie 53 stref, gdzie ludność w różnym stopniu narażona jest na wykluczenie ze względu na m.in. wysoką przestępczość oraz niski status socjalny i ekonomiczny. Aż 15 z nich zdefiniowano jako miejsca, gdzie narażenie na wykluczenie jest "szczególnie wysokie". Zgodnie z informacjami jakie podał szwedzki dziennik "Dagens Nyheter" lista stref "szczególnie narażonych na wykluczenie" wzrosła o 8 kolejnych dzielnic takich miast jak Sztokholm, Goeteborg, Malmoe, Uppsala, Boras oraz Lund. Zdaniem funkcjonariuszy szwedzkiej policji, są to obszary, gdzie obecnie istnieją równoległe struktury społeczne, a ludność narażona jest na ekstremizm religijny. A teraz przypomnijmy sobie, co się działo, gdy Jarosław Kaczyński wspominał o istnieniu takich stref z sejmowej mównicy. Mainstreamowe media dwoiły się i troiły, aby przekazać, że to nieprawda, że takich stref nie ma, a Kaczyński najzwyczajniej w świecie kłamie. Ciekawe czy teraz to odszczekają i przyznają rację prezesowi PiS?

  Źródło: Policja boi się tam zaglądać. Szwedzkie enklawy bezprawia (Forsal.pl)
  Źródło: No-go area in Sweden (Wikipedia.org)
  Źródło: Marek Kowalski (Twitter.com)
 • @Husky 21:33:27
  The Economist: Tylko 1,5 proc. migrantów ulokowanych w niemieckim okręgu Bitterfeld-Wolfen pracuje. Czyli 40 z 2600 osób!!! The Economist w tekście pt. "East Germany’s population is shrinking", który - co prawda - dotyczy spadającej liczby ludności we wschodnich landach naszego zachodniego sąsiada, cytuje Uwe Schulze, urzędnika pracującego w okręgu Bitterfeld-Wolfen. Urzędnik ten z rozbrajającą szczerością przyznaje, iż migranci oraz uchodźcy nie rozwiązali niedoboru siły roboczej. Okazuje się bowiem, że na 2600 osób, które w latach 2015-2016 przybyli do okręgu Bitterfeld-Wolfen, mniej niż 1/3 zadeklarowała chęć do pracy w ogóle. Jedynie 40 osobom udało się podjąć pracę na etat, a to oznacza, że stanowiły one zaledwie 1,5 proc. ze wspomnianych 2600 osób. Co prawda The Economist nie podaje jak pod tym względem jest w innych niemieckich okręgach czy landach. Śmiem jednak podejrzewać, że pewnie musi być podobnie. Czyli niewielka tylko część przybyszów z Afryki i Bliskiego Wschodu jest w stanie odnaleźć się w realiach Europy Zachodniej na tyle, by nie być nadmiernym obciążeniem dla służb socjalnych i samemu móc się utrzymać.

  Źródło: East Germany’s population is shrinking (Economist.com)
 • @Husky 21:33:27
  https://scontent-bru2-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-0/s480x480/19420639_2004739369759136_8932832144581051296_n.jpg?oh=685ae9f4300f16278ded1cb42cb61921&oe=59CE9B5C
  Ci "Polacy" to członkowie ISIS. Mogą być w Polsce! Czy grozi nam niebezpieczeństwo? Karim Labidi i Awad Wail to dwaj obywatele Polski poszukiwani przez nasz wymiar sprawiedliwości międzynarodowym listem gończym. Ich nazwiska zostały zgłoszone do Interpolu ze względu na prawdopodobną przynależność do ISIS.
  Jak wynika z informacji przekazanych przez polskie służby międzynarodowej policji, przynajmniej jeden z nich, pochodzący z Sudanu Awad Walid, może być uzbrojony. Mężczyźni jeszcze jakiś czas temu przebywali w Polsce, ale aktualnie nie jest znane ich miejsce pobytu. Obaj ekstremiści to osoby bardzo niebezpieczne.
  O poszukiwaniach potencjalnych terrorystów poinformował ostatnio portal KIKS24.com na swoim profilu na Facebooku „Uwaga, udostępniamy! Ci mężczyźni posiadają polskie obywatelstwo, mogą być na terenie naszego kraju. Ścigani przez interpol na całym świecie, prawdopodobnie są członkami Państwa Islamskiego”. Przypomnijmy, że na początku czerwca publicysta stefczyk.info, Witold Gadowski, pisał na swoim profilu na Facebooku, że "(…) w ISIS działa sekcja Europejczyków szkolonych do ataków w Izraelu. Kilku z nich jest jednak nakierowywanych na Polskę. Są tam mapy Krakowa i Warszawy, oraz Częstochowy" – Znany dziennikarz śledczy i publicysta nie zostawia żadnych złudzeń. Terroryści z Daesh planują atak w Polsce. Czy poszukiwani mężczyźni mogą być związani z z grupą planującą zamachy? O doniesieniach Witolda Gadowskiego pisaliśmy TUTAJ
  Według danych Międzynarodowego Centrum Antyterroryzmu (ICCT), w szeregach ISIS/Daesh może walczyć nawet kilkudziesięciu Polaków.
  http://www.stefczyk.info/-/media/images/1270714isis26062017.ashx?bc=white&h=173&w=307

  Ci "Polacy" to członkowie ISIS. Mogą być w Polsce! Czy grozi nam niebezpieczeństwo?

  Ps..Kto im dał POLSKIE obywatelstwo? Kto takim typom wydaje paszporty europejskie?
 • @Husky 21:33:27
  http://media.wplm.pl/pictures/825/upscale_True/path/2017/05/30/825/414/97d69ad9111e469586a37b1a57a016fe.jpeg
  Posłowie PiS przeciwni przeniesieniu imigrantów na Pomorze Zachodnie. "Nie da się wymieszać wody z oliwą". Nie chcemy przeniesienia muzułmańskich imigrantów do Pomorza Zachodniego - oświadczyli posłowie PiS odnosząc się do wystąpienie marszałka woj. zachodniopomorskiego w gmachu PE. Zaapelował on o współpracę samorządu, kościoła i organizacji pozarządowych przy organizacji pomocy humanitarnej. Nie da się wymieszać wody z oliwą. Widzimy szaleństwo brukselskich elit, które w imię poprawności politycznej, a także głębszego planu, chcą narzucić nam zasady cywilizacji muzułmańskiej, która jest niżej rozwinięta niż nasza judeochrześcijańska powiedział na poniedziałkowej konferencji prasowej w Szczecinie poseł PiS Krzysztof Zaremba. W ten sposób odniósł się do wystąpienia marszałka województwa zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza w ubiegłą środę na konferencji zorganizowanej w Parlamencie Europejskim. Marszałek w imieniu Komitetu Regionów przedstawił tam opinię na temat dyrektywy Komisji Europejskiej w sprawie legalnej migracji. Zdaniem zachodniopomorskich posłów PiS marszałek Geblewicz w swym wystąpieniu wystosował zaproszenie do imigrantów z Bliskiego Wschodu, aby przyjeżdżali do województwa zachodniopomorskiego. Marszałek nie powinien wypowiadać się na tematy, które są w kompetencji rządu, a także wyrażać zdania, które jest wbrew powszechnej opinii Polaków. Polska przyjęła prawie 1 mln ukraińskich uchodźców, którzy pracują w Polsce i płacą tu podatki, w przeciwieństwie do tzw. uchodźców muzułmańskich, których interesują tylko zasiłki podkreślił Zaremba. Jak dodał, „czym innym jest obcowanie w obrębie kultury judeochrześcijańskiej a czym innym w obrębie kultury muzułmańskiej i jest to nie do pogodzenia”. Poseł zapowiedział, że „PiS nie będzie przyjmowała żadnych argumentów, aby ci, którzy chcą zburzyć porządek i bezpieczeństwo znaleźli się w naszym kraju”.
  Wzrost terroru wiąże się z tym, że to Niemcy i kanclerz Angela Merkel, otworzyli granice Europy dla uchodźców. To jest problem Niemiec a nie Polski, niech Niemcy sobie z tym radzą podkreślił. Poseł PiS Michał Jach zaznaczył, że „rząd premier Beaty Szydło nie dopuści do dyslokacji, czy przeniesienia imigrantów do Polski”. Nawet gdyby przyszło Polsce płacić za niewywiązanie się polskiego rządu z umowy o przyjęciu imigrantów, którą podpisała premier Ewa Kopacz, to rząd zapłaci. Bezpieczeństwo polskich obywateli nie ma ceny dla obecnego rządu oświadczył.
  Rzeczniczka prasowa marszałka Gabriela Wiatr poinformowała, że wbrew temu, co ogłosili politycy PiS podczas konferencji prasowej, „marszałek nie zapraszał uchodźców do województwa zachodniopomorskiego, „choć jest zdania, że samorządy wspólnie z Kościołem i NGO-sami powinny się włączyć w dzieło humanitarnej pomocy ludziom uciekającym przed wojną”. Sam Olgierd Geblewicz w przesłanym mediom oświadczeniu napisał:
  Politycy PiS posługują się strachem i propagandą, wykorzystują kwestię uchodźców do wzbudzania niepokoju i nienawiści. Nazywają terrorystami wszystkich, którzy uciekają przed wojną i pomocnikami terrorystów tych, którzy chcą potrzebującym okazać serce. Zdobywając punkty polityczne, PiS krzywdzi innych ludzi. To pokaz pogardy i praktyk z najbardziej ponurych czasów ludzkości. Jak dodał, podczas wystąpienia w Brukseli zaapelował o stworzenie „programów edukacyjnych, które pokazałyby społeczeństwu, że uchodźca nie znaczy terrorysta, które zmieniłyby świadomość ludzi ukształtowaną pod wpływem jednostronnych, szkodliwych, politycznych przekazów”. Biuro urzędu marszałkowskiego poinformowało, że konferencja w Brukseli, gdzie występował Olgierd Geblewicz, było kontynuacją działań zaplanowanych w ramach Deklaracji Rzymskiej, podpisanej 25 marca 2017 roku również przez premier Beatę Szydło.

  Ps...Brawo PiS 1000% poparcia!!!. Nie po to głosowałem na PiS, żeby teraz zdrajcy z PO ściągali do Polski hordy gwałcicieli i terrorystów. Kto, do diabla, rządzi w naszym kraju? Zdelegalizować partie zdrajców - PO, PSL i .N! To jest tak jakby Najemca (Marszałek Sejmu Woj.) bez zgody Wynajmującego (Rząd w imieniu Właściciela) wynajmował jego mieszkanie osobom trzecim. Czy marszałek nie podlega MSWiA i może zostać przez ministra odwołanym? Robienie dymu i szopka. Prawo jest takie: decyzje o ewentualnej relokacji uchodźców podejmuje rząd w drodze rozporządzenia. Indywidualne decyzje wydaje Urząd ds. Cudzoziemców. Samorząd to sobie może. A jak na Pomorzu są wolne mieszkania, to proponuję zaprosić do nich polską młodzież z Domów Dziecka, by mogli założyć rodziny i rodzić dzieci w Polsce, a nie gdzieś indziej. Całą tą platformianą armię zbawienia natychmiast oddelegować do ośrodków dla imigrantów w Niemczech, Francji i Szwecji, w celu ubogacenia kulturowego maczetą. Pewnie jeszcze nie wiedzą, że 110 tysięcy Syryjczyków wróciło z Turcji do ojczyzny na koniec ramadanu. "Nawet powąchanie ziemi w Aleppo jest lepsze niż życie tutaj". To jest świetna wiadomość wytrącająca argumenty aktywistom pomorskim i innym. Premier Beata Szydło miała rację, uchodźcy chcą wrócić do Domu, potrzebują pomocy na miejscu!!!

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930