Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
37 postów 12 komentarzy

Komu służy straceńczy kult Żołnierzy Wyklętych?

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Zapis dyskusji pt. "Polska pedagogika klęski. Komu służy straceńczy kult Żołnierzy Wyklętych?". Głos zabrali Tomasz Kostyła (twórca kultury niezależnej i komentator życia publicznego) oraz Adam Śmiech (publicysta tygodnika "Myśl Polska").

Zapis dyskusji pt. "Polska pedagogika klęski. Komu służy straceńczy kult Żołnierzy Wyklętych?". Głos zabrali Tomasz Kostyła (twórca kultury niezależnej i komentator życia publicznego) oraz Adam Śmiech (publicysta tygodnika "Myśl Polska").
Wydarzenie zorganizował Kongres Nowej Prawicy we współpracy z Klubem im. Romana Dmowskiego. (Łódź, 4 marca 2017)

https://www.youtube.com/watch?v=eLGU1V_X21s

KOMENTARZE

 • Pedagogika klęski.
  Niewiarygodne, bohaterowie przegranej, odznaczeni orderami Orła Białego.

  A polskie wynalazki mają wielkie kłopoty.

  Humaniści w polityce dominują, dlatego Polska żadnego systemu obrony nie ma. Gdzie się schowali inżynierowie.

  Najlepiej intelektualiści uziemiają energię Polaków przy grobach i pomnikach.
 • WPS
  "Na argumenty: śpi, czy czyta tylko siebie?

  http://wps.neon24.pl/post/137427,zolnierze-wykleci-pedagogika-kleski-refleksje
 • @stanislav 11:54:24
  Spotkanie prowadził Marcin Janowski, który nie prowadzi kanału "Telewizja Kanapowa".

  Sympatycy PIS, w odróżnieniu od sowietofilów z neo-TPPR, określili to spotkanie jako atak na PIS, ale w Polszcze zawsze tak się składa, że ludziska szukają tego, co dzieli a nie tego, co może łączyć.

  W Przywiślańskim Kraju znów najpopularniejszą rozgłośnią pozostaje Radio Erewań.
 • @na argumenty 12:34:30
  A to odnośnie Mariusza Janowskiego ( bo to on , a nie Marcin Janowski prowadził spotkanie ?), to bardzo ciekawe? Kto zatem prowadzi " Telewizję Kanapową" ( https://www.youtube.com/watch?v=bxKNO7SHv3I) ?

  A kto to są : sowietofile z neo-TPPR, czy to jakiś pusty slogan wobec środowisk nie przewerbowanych na patologiczną, syjonistyczną rusofobię ?!

  Odnośnie ataku na PiS, to pewna przesada wynikająca z przewymiarowania tej prosyjonistycznej partii, którą niektórzy uważają za patriotyczną , a nawet niektórzy za nacjonalistyczna ( sic!)
 • @stanislav 19:50:40
  Szukanie Polsce sutenera w Moskwie jest tym samym, co szukanie jej sutenera w Brukseli, Waszyngtonie czy w jakiejś innej stolicy.

  My nie mamy zamiaru stręczyć Polski w obcych stolicach niczym jakiejś ladacznicy.
 • @na argumenty 21:39:22
  Widzę, że trafiłem na matołka z grona tych, których jedyne do czego ich wytresowano, to okrzyki: " raz sierpem, raz młotem w czerwoną hołotę" lub " precz z komuną". Rozumiem, że macie syndrom"obżydzenia" do stolic ( oczywiście oprócz "apostolskiej"), ale już łykacie jak gęś kluski, to co proponują wam z Nowego Jorku ( Wall Street), Bazylei ( Bank Rozrachunków Miedzynarodowych) i Frankfurtu n. Menem ( Europejski Bank Centralny) ?!
 • @stanislav 09:08:58
  Ataki personalne uchodzą za przejaw chamstwa, więc prosimy sobie darować taki "poziom" na naszym forum, albo idź biedny człowieczyno pod budkę z piwem a tam znajdziesz uznanie dla swojego poziomu.

  Każdy, kto ogląda filmy kanału "Na Argumenty", ten wie, że nie jesteśmy pisowcami a robienie "łaski" Moskalowi nie jest alternatywą dla robienia "łaski" Ameryce, Berlinowi czy Brukseli.

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930