Gorące tematy: Wolni i Solidarni Smoleńsk Zostań BLOGEREM! RSS Kontakt
Uwaga! Wygląda na to, że Twoja przeglądarka nie obsługuje JavaScript. JavaScript jest wymagany do poprawnego działania serwisu!
38 postów 12 komentarzy

Protokoły mędrców internetu (dr Jan Przybył)

ZACHOWAJ ARTYKUŁ POLEĆ ZNAJOMYM

Wystąpienie dr Jana Przybyła na temat ogłupiania ludzi przez różnej maści pseudoznawców, ignorantów i szarlatanów za pomocą mediów elektronicznych. Prelegent zajmuje się m.in. pochodzeniem popularnych legend promowanych przez tzw. "Turbosłowian".

www.youtube.com/watch

KOMENTARZE

 • może na szczęście
  mój FX tego nie odtwarza.
 • @interesariusz z PL 00:27:40
  -Widocznie Twój FX wie, że nie rzuca się pereł przed wieprze. -Dedykowałbym ten wykład Zawiszy Niebieskiemu i jego poplecznikom, bo on też "ma wiedzę", tyle, że "wiedzę inaczej"
 • @Moher 04:42:35
  Zacznij może od siebie bo to właśnie takim jak ty jest poświęcona spora część tego wykładu :DDD
 • @czerwony baron 08:16:08 Nie wiesz, kim jestem.
  -Pozostań więc w słodkiej nieświadomości :)
 • @Moher 08:23:42
  Zapatrzonym w siebie bucem? :DDD
 • @czerwony baron 08:48:00
  -Taki jest Twój czerwony świat. :((( -Każdy sądzi według siebie.
 • No to, Polaczki, żydek Wam powiedział
  Czyli polskie wydanie tzw. Fake News ( fałszywych wiadomości), gdzie kłamliwe media podnoszą wrzask na przeciętnych ludzi dochodzących prawdy za pomocą szeroko dostępnych środków.

  Od 1:25 ,,my jesteśmy po to, żeby pomóc tym, którzy nie wiedzą"

  - bo tylko tacy jak Przybył mają odpowiednie narzędzia i metody poznawcze, umieją czytać ze zrozumieniem i wyłącznie oni posługują się logiką i tylko oni wiedzą, że trzeba nam, Polakom króla i hierarchii, a nie broń Boże poznawania przeszłości ( bo to wszystko legendy), a co gorsza jakichś turbosłowian i rodzimowiercórców.

  Mam nadzieję, że następnym razem dr Przybył zajmie się problemami zbliżonymi bardziej do własnego podwórka, a mianowicie turbożydostwem,turboizraelitami, turbochazarami i turboholokaustem i mega przekrętami tych turbohebrajczyków w ciągu co najmniej ostatniego tysiąca lat i udzieli nam naszej mądrości w rozkładaniu na czynniki pierwsze medialnych kłamstw, tym razem głównego ścieku.
 • @Katana 17:44:39
  To jakaś etniczna przypadłość chyba, zauważ ilu ich tak mówi, , kulwa w TV, z Ziemkiewiczem na czele. A po polsku to brzmi: Rrrrrrrrr! :-))

OSTATNIE POSTY

więcej

MOJE POSTY

więcej

ARCHIWUM POSTÓW

PnWtŚrCzPtSoNd
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930